Цікаве

Київський військовий ліцей імені Богуна вперше візьме дівчат на навчання

Дівчата дуже фахово могли б забезпечувати інформаційно-психологічні операції, кібербезпеку, спецрадіозв'язок та ін.

До Київського військового ліцею імені Івана Богуна вперше на навчання візьмуть близько 30 дівчат.

 

Про це в “день відкритих дверей” розповів начальник ліцею Ігор Гордійчук, повідомляє 1NEWS.

“Цього року плануємо набрати від 10 до 30 дівчат. Перший рік ми попросили мінімальну кількість. Якщо це буде вдалий рік, будемо обґрунтовувати пропозиції для керівництва і збільшувати кількість”, – наголосив Гордійчук.

За його словами, дівчата дуже фахово могли б забезпечувати інформаційно-психологічні операції, кібербезпеку, спецрадіозв’язок та ін.

Відповідаючи на питання щодо особливостей вимог до дівчат-абітурієнтів, Гордійчук підкреслив: “У нас гендерна рівність, тож вимоги як до хлопців, так і до дівчат однакові”. Абітурієнтів тут перевірятимуть на силу, спритність, витривалість, психологічну готовність та мотивацію.

Як повідомили потенційним студентам та їх батькам, ліцей проводить прийом юнаків, а відтепер і дівчат, на навчання у 8 та 10 класах на конкурсній основі за результатами вступних випробувань із урахуванням результатів медичного огляду та професійно психологічного відбору.

Право на вступ мають усі громадяни України, незалежно від їх місця проживання, яким у рік зарахування виповнюється 13-14 років (7 клас) або 15-16 років (9 клас). Заклад має відокремлений структурний підрозділ у місті Боярка, де навчаються юнаки, зараховані до 8 класу. Тут мешкає 240 ліцеїстів. Навчання ж юнаків, зарахованих до 10 класу, відбувається в Києві.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button