Цікаве

Київрада рекомендує столичним школам кожного дня співати гімн України

Значна частина людей сприйняла цю ініціативу в дусі, що відтепер щоденне виконання гімну стане обов'язковим та примусовим

Напередодні депутати Київради підтримали рішення рекомендувати столичним школам розпочинати кожен день навчання з виконання гімну України.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Завдання цього рішення – популяризувати та виховувати у маленьких киян шанобливе ставлення і повагу до державних символів України. Це буде сприяти вихованню патріотизму серед підростаючого покоління. Аналогічне рішення вже ухвалили в Тернополі та Вінниці”, – розповідав депутат Київради Олег Бондарчук.

Значна частина користувачів сприйняла цю ініціативу в дусі, що відтепер щоденне виконання гімну стане обов’язковим та примусовим.

З огляду на це, рішення Київради призвело до активних суперечок в соцмережах: одні користувачі підтримали його, тоді як інші, навпаки, виступили різко проти.

На сайті Київради оприлюднили пояснення свого рішення.

Там кажуть, що жоден закон України “не передбачає повноважень Київради доручати Департаменту освіти та науки забезпечувати виконання Державного Гімну України”.

“З огляду на це, Київрада рекомендує столичним закладам освіти щоденно виконувати Гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: ВВС Україна

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close