Цікаве

Китайський Новий рік: коли та як святкують

Новий рік – одне з найпопулярніших і найважливих свят в Китаї . І хоча у всьому світі прийнято офіційно зустрічати Новий рік 1 січня, китайський Місячний Новий рік (Ying Li Shing Nian), який зазвичай припадає на кінець січня – початок лютого, також за традицією широко відзначають в Китаї. У 2020 році дата його початку – 25 січня.

Більшість китайців святкують його з першого до п’ятнадцятого дня першого місяця китайського місячного календаря. Протягом усього цього часу прийнято говорити про добрі і благочестиві справи, розповідає 1News.

На святковий стіл, крім страв з курки, качки, свинини і риби, подають також випічку і кондитерські вироби, які традиційно готують на Новий рік. Ці солодощі здавна називаються Nian Gao або “Новорічні пироги”. Обов’язковою стравою вважаються пиріжки з солодким рисом.

Всі страви і фрукти, які подаються на святковий новорічний стіл, мають певне символічне значення, що традиційно закріпилося за ними. На столі повинен переважати червоний колір, який символізує повноту життя і щастя. Зрозуміло, це не єдиний колір, який використовується при декоруванні столу і враховується при складанні святкового меню. Мандарини не менш важливі, ніж новорічний пиріг.

Мандарини символізують золоті монети

Мандарини символізують золоті монети

Коли китайці збираються в гості до друзів або родичів, щоб привітати їх з Новим роком, вони обов’язково приносять пиріг Nian Gao і за традицією говорять Nian Nian Gao Sun, що в перекладі означає “бажаємо вашій родині успіху і процвітання в кожному новому році”. Також прийнято приносити два мандарина. Вони називаються Gum, що кантонським діалекті звучить майже як “золото”, тому вважається, що мандарини приносять удачу і благополуччя.

Гранат, який іноді помилково називають “китайським яблуком”, символізує родючість і достаток (адже в ньому так багато зерен). Корінь лотоса уособлює довголіття і міцні сімейні зв’язки – адже навіть після того, як його зрізають, дві розділені частини з’єднані безліччю волокнистих ниток. Арахіс, зростаючий під землею і має розгалужену кореневу систему, також вважається символом довголіття. Насіння кавуна, які прийнято сушити і їсти з чаєм, нібито кажуть: “Нехай ваші бажання і слова будуть гармонійними і приємними”. Всі ці продукти широко використовуються в новорічному меню.

Як святкують Китайський Новий рік

Перший день Нового року починають із запуску феєрверків і вертушок і спалювання пахощів. Феєрверки повинні відлякати злих духів і тим самим привернути в сім’ю дух умиротворення і щастя. В кінці дня сім’я вітає повернення божеств додому після їх відвідин світу духів, де вони “звітували” про минулий рік, а потім віддає данину поваги пам’яті предків.

Китайці вдягають святкові наряди

Китайці вдягають святкові наряди

У цей святковий день всі без винятку, чоловіки і жінки, діти і люди похилого віку, одягають новий, спеціально куплений для цього випадку одяг і відвідують родичів і друзів, щоб привітати їх з Новим роком. Зазвичай при цьому люди беруть один одного за руки і кажуть: Gung Shi Fa Tsai, що означає: “Вітаю! Бажаю багатства і процвітання!”. Або Do Fu Do Shou, що означає “Хай буде ваше життя повне щастя і радості!”, а також Ru Dung Hai, Shou Bi Nan San, що означає “Нехай ваше щастя буде таким же великим, як Східне море, а життя – такий же довге, як Південні гори”. Протягом декількох днів поспіль всюди панують святкові веселощі. Люди відвідують одне одного і обмінюються подарунками.

Дата Китайського Нового року змінюється

Дата Китайського Нового року змінюється

Протягом цілого дня проводять святкові танці дракона під звуки гонга і тарілок, які супроводжуються барабанним дробом і раптовими розривами феєрверків. Це своєрідна прелюдія, яка починає рік міцного здоров’я, щастя і благополуччя.

Хоча традиції святкування Нового року незначно відрізняються в різних регіонах Китаю, вони залишаються невід’ємною частиною веселощів і найулюбленішим святом китайців.

Джерело: Сьогодні

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close