Цікаве

Китайський кінопрокат сягнув рекордних показників

У Китаї роботу змогли відновити десятки тисяч кінотеатрів, які зараз працюють на 75% своєї звичайної місткості

Касові збори в китайському прокаті перевищили аналогічні показники в Північній Америці і стали найбільшими в світі.

Американська індустрія розваг все ще не оговталася від пандемії коронавірусу, а кінотеатри Китаю вже повернулися до стабільного заробітку, повідомляє 1NEWS.

За даними компанії Artisan Gateway, в неділю касові збори в Китаї досягли позначки 1,988 мільярда доларів, в Північній Америці цей показник склав 1,937 мільярда. Аналітики очікують, що розрив до кінця року збільшиться.

Відзначається, що аналітики тривалий час передбачали, що китайський бокс-офіс в певний момент стане лідируючим в світі. Разом з тим, то, що це все ж сталося, є історичним зміною, оскільки американський прокат був лідером з моменту появи бізнесу повнометражних фільмів.

У Китаї роботу змогли відновити десятки тисяч кінотеатрів, які зараз працюють на 75% своєї звичайної місткості. Під час недавнього національного свята, що проходить з 1 по 8 жовтня, кінотеатри Китаю продали квитків на 586 мільйонів доларів. У серпні в китайський прокат вийшов найприбутковіший проєкт 2020 року – фільм про Другу світову війну «Вісім сотень», який вже зібрав 459 мільйонів доларів.

У той же час, в Північній Америці, в першу чергу, США, більшість кінотеатрів все ще закриті, або працюють в обмеженому режимі через пандемію коронавіруса. Багато студій перенесли свої очікувані прем’єри.

Джерело: ZN.ua

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close