Цікаве

Китайській Новий рік: магічні ритуали

Китайський Новий рік пов’язаний з багатьма обрядами і ритуалами. У Китаї вірять, що ці ритуали здатні на весь наступний рік встановити любов, благополуччя і спокій у домі.

Про те, які магічні ритуали потрібно виконати в китайський Новий рік 2020, щоб залучити щастя і достаток в свою оселю, –     розповідає 1News.

Цитрусові

На святковому столі в китайський Новий рік обов’язково повинні бути цитрусові – мандарини й апельсини. При цьому важливо, щоб число цитрусових на тарілці було парним. Оптимальний варіант – по вісім штук на одній тарілці.

Червоний колір

У Китаї вважають, що червоний колір відлякує злі духи, які напередодні китайського Нового року вибираються на землю і шкодять людям. Тому всюди розвішують червоні ліхтарики, вдягають одяг червоного кольору і прикрашають будинок у червоних тонах, щоб захиститися від нещастя і прикростей. За повір’ям, червоний колір захищає від негараздів, тому в китайський Новий рік він повинен домінувати не тільки в декорі, але й в одязі всієї родини.

Роздача грошей

Роздача грошей у подарунок – стародавня китайська традиція. Перед китайським Новим роком зробіть конверт з паперу червоного кольору і покладіть туди купюру і записку з побажаннями. У китайський Новий рік подаруйте такі конверти своїм близьким – гроші в них вважаються талісманами, які залучають достаток і благополуччя.

Магічний ритуал “108 апельсинів”

Одним з найсильніших ритуалів у китайський Новий рік, що привертають благополуччя, вважається ритуал “108 апельсинів”. У Новорічну ніч потрібно вкотити 108 апельсинів (близько 30 кг) у свою квартиру так, щоб вони потрапили в усі кімнати. Протягом доби апельсини повинні лежати на підлозі, час від часу їх потрібно піднімати, повторюючи слова: “любов у дім”, “гроші в дім”, “удача в дім” і т.д.

А через 24 години необхідно роздати апельсини друзям і близьким, зварити варення, приготувати свіжий сік або просто з’їсти. У східній культурі число 108 вважається сакральним, тому цей магічний ритуал обов’язково має принести гармонію і благополуччя в будинок.

Ритуал для залучення грошей

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close