Цікаве

Китайці завершили будівництво найбільшого у світі аеропорту

Одним з авторів проекту стала Заха Хадід - відомий англійський архітектор арабського походження, яка померла у 2016 році.

У Пекіні завершилося будівництво міжнародного аеропорту Дасін загальною площею в мільйон квадратних метрів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Аеропорт розташований в 46 кілометрах від центру китайської столиці, в районі Дасін, і покликаний знизити навантаження на інший пекінський аеропорт – Шоуду.

Одним з авторів проекту стала Заха Хадід – відомий англійський архітектор арабського походження, яка померла у 2016 році.

Будівля зі сталевим каркасом побудована без єдиного структурного шва. Згідно із задумом архітекторів, Дасін за формою нагадує фенікса.

Новий аеропорт, повноцінне відкриття якого намічено на 30 вересня, у річницю заснування Китайської Народної Республіки, щорічно зможе обслуговувати понад 600 тисяч міжнародних рейсів на чотирьох злітно-посадкових смугах, а також 72 мільйони пасажирів.

Керівник проекту Чи Цзяньхуа розповів, що єдиний термінал авіагавані містить чотири поверхи: перший – для внутрішніх рейсів, що прибувають, та видачі багажу; другий – для міжнародних рейсів і, знову ж таки, видачі багажу; третій – для вильотів літаків внутрішнього спрямування; четвертий – для міжнародних вильотів.

Джерело: УНІАН

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close