Цікаве

Китайці за допомогою штучного інтелекту розпізнаватимуть людські рухи

Новий метод може бути використовуватися як сигналізація, наприклад коли людина впала вдома й не може самостійно піднятися

Вчені з Університету технологій в китайському місті Ухань на основі штучного інтелекту розробили метод розпізнавання людських рухів з використанням звукових хвиль.
Про це повідомляє 1NEWS.

Дослідники використовували двовимірний акустичний масив та згорткові нейронні мережі для ідентифікації й аналізу звуків від людських рухів.

Зазначається, що завдяки акустичному масиву з 256 приймачів і чотирьох ультразвукових передавачів, вчені зібрали дані з чотирьох різних людських рухів, а саме: сидіння, стояння, ходьби й падіння.

За словами одного із професорів розробників – Гуо Сіньхуа, новий метод може бути використовуватися як сигналізація, наприклад коли людина впала вдома й не може самостійно піднятися.

Він також додав, що розроблений акустичний метод кращий за системи спостереження, бо дозволяє захистити приватні дані користувачів, і працює навіть за умов, коли у кімнаті недостатньо світла або є задимлення.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close