Цікаве

Курс біткоіни навесні досягне 90 тисяч доларів: що говорять експерти

В кінці 2019 року аналітики передрікали подальше падіння курсу біткоіну. Але до лютого 2020 року прогнози експертів змінилися на більш оптимістичні – в травні криптовалюта цілком може встановити новий рекорд вартості, та перевищить позначку в 20 тисяч доларів, встановлену в 2017 році. Що ж насправді принесе 2020 рік для індустрії криптовалют? Розповідає 1News.

Повідомляється, що в цьому місяці в Google збільшилися запити за ключовими словами Bitcoin, Litecoin і Etherium. Це може бути пов’язано з тим, що 20 травня 2020 роки відбудеться третє скорочення винагороди за видобуток біткойнов.

Біткойн є дефляційною монетою, розмір якої обмежений 21 мільйоном одиниць, остання з яких буде здобута в 2140 році. Це означає, що в 2020 році швидкість, з якою будуть генеруватися нові біткойни, знизиться на 50% в порівнянні з тим, що було за останні кілька років.

Кожне зниження генерації біткоіни вдвічі сильно впливало на її вартість. Поточна винагорода за блок становить 12,5 біткоінів (BTC) і відбувається кожні 10 хвилин, але в травні воно знизиться до 6,25 BTC. Наразі вартість 1 BTC коливається в районі 9,8 тисяч доларів.

Якщо історія повториться, це може зробити біткоіни ще дорожче. Причому пік курсу в 20 тисяч доларів, досягнутий в 2017 році, може бути пробитий і підібратися до позначки в 90 тисяч доларів, якщо вірити деяким німецьким банкірам. Зараз це здається неможливим. Але власники криптовалюта в 2010 році теж не вірили в його успіх, коли купували їх сотнями за безцінь.

Генеральний директор Kraken Джессі Пауелл вважає, що біткойн все одно буде недооціненим, навіть якщо він досягне 100 тисяч доларів. На думку експерта, падіння “видобутку” криптовалюта вдвічі може збільшити її вартість на кілька порядків буквально за одну ніч через небувалий попит. Джессі Пауелл вважає вартість біткоіну в 1 мільйон доларів цілком реальною.

З іншого боку, навіть самий песимістичний аналітик упевнений, що курс біткоіну не впаде нижче 5 тисяч доларів у майбутньому.

Джерело: Arcane Research

Останні новини

Back to top button