Цікаве

Куди сходити на пікнік в Україні

З настанням теплих днів багато українців захоче вибратися на природу, щоб посмажити шашлик або ж просто провести невеликий пікнік. Обов’язковою умовою відпочинку на природі є правильний вибір місця, оскільки розводити відкритий вогонь в межах міста заборонено, а мангали є не у всіх.

Куди сходити на пікнік в Україні: кращі місця

У багатьох містах України є безліч легальних і спеціально обладнаних зон для пікніків. 1News розповідає про те, де можна відпочити на природі не зашкодивши навколишньому середовищу і не заплативши штраф.

Київ

На території столичних лісопаркових господарств облаштована 41 зона для відпочинку з необхідним інвентарем (лісові меблі, сформоване місце для багаття, навіс від негоди). Карту з легальними місцями для відпочинку можна побачити по цьому посиланню.

Львів

У самому місті практично немає місць, де можна розвести вогонь, а ось за межами Львова – їх безліч. Там можна орендувати альтанки, мангали та інші необхідні атрибути. Карту з легальними місцями для відпочинку можна побачити по цьому посиланню.

Одеса

Смажити шашлик в парках в місті громадських місцях заборонено. Також не дозволяється розводити багаття прямо на землі. Щоб не платити штраф, в Одесі краще скористатися спеціальними майданчиками: гідропарк “Лузанівка”: біля комплексу “Малібу” або футбольного поля. Траса Здоров’я: в районі траси здоров’я під “Канатною дорогою”; в районі спуску до медпункту на пляжі “Отрада”. 13-а Фонтану: майданчик на якому розміщується 5 мангалів (знаходиться на середньому схилі 13 ст. В. Фонтану (біля котеджів), траверс №12-13.

Харків

В Олексіївському лугопарку можна пограти в футбол, волейбол зі спортмайданчиком у воді, а також взяти в оренду альтанки, посмажити шашлики. У Журавлівському гідропарку є прокат катамаранів, криті альтанки для великих компаній. Також орендувати мангал можна в Основ’янському лісі.

Запоріжжя

У Запоріжжі досить небагато місць, де можна посмажити шашлик. Так, улюбленим місцем у городян є острів Хортиця. Не дивлячись на те, що розводити там вогонь строго заборонено, жителів Запоріжжя це не зупиняє. Виняток становлять туристичний пляж острова Хортиці і парк Перемоги. Вогонь тут дозволено розводити виключно в мангалі.

 

Джерело: Обозреватель

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close