Цікаве

Куди поїхати на Новий рік 2020 в Європу: цікаві тури

Невдовзі ми святкуватимемо Новий рік 2020. Якщо ви плануєте провести свята за кордоном, але ще не визначилися, куди можна поїхати, 1News розповідає про найцікавіші маршрути.

Новий рік 2020 у казковій атмосфері Стокгольма

Популярна ідея для зустрічі Нового року в Стокгольмі – музей під відкритим небом “Скансен” . Вечір починається колоритними розвагами у традиційному шведському стилі, потім гостям проводять екскурсію оригінально прикрашеними до Різдва селянськимм будиночками і кожен отримує можливість перейнятися шведською історією і культурою. Крім того, на вас чекають маса веселих ігор для дітей і дорослих.

Стокгольм, Швеція

Коли буде вільний час, сходіть подивитися місцевий City hall, Sodermalm, Fjallgatan і Monteliusvagen.

Новий рік 2020 на ковзанках Амстердама

Уже в кінці листопада – початку грудня в Амстердамі відкриваються ярмарки, де можна купити традиційні голландські ласощі. У 2019-му в Амстердамі традиційно відбудеться фестиваль світла – Amsterdam Light Festival. Відомі будівлі, пам’ятки і канали міста будуть прикрашені спеціальною підсвіткою.

Новий рік в Амстердамі

Ілюмінація включатиметься щовечора з 28 листопада 2019 го по 19 січня 2020 року. Перед святами на площах Leidseplein і Museumplein заливають невеликі ковзанки, що робить місто схожим на картинки з різдвяних листівок.

У ніч з 31 грудня на 1 січня купіть келих шампанського і місцевих ласощів, і загадайте разом з усіма бажання під бій курантів.

Новий рік 2020 у паризькому Діснейленді

Паризький Діснейленд під час зимових канікул

Який спосіб відсвяткувати Новий рік у Парижі ви б не вибрали, він обов’язково запам’ятається. Але найцікавіше буде поїхати в Діснейленд (Disneyland).

Щороку там влаштовують спеціальні вистави і особливі паради з приводу свят, що наближаються. Головним з них тут, звичайно, вважають Різдво. Але і новорічна програма в Діснейленді триває довго – з початку листопада і до кінця канікул у січні.

Новий рік 2020 на батьківщині Гаррі Поттера

Новий рік в Лондоні

Що може бути краще зимових канікул на батьківщині Гаррі Поттера? Якщо вирішите зустріти Новий рік у Лондоні, відвідайте Країну Чудес (London Wonderland) в Гайд-парку. Подивіться новорічний феєрверк з висоти знаменитого колеса огляду London Eye. Відрахуйте разом з Біг-Беном удари до півночі. Заспівайте разом з натовпом Auld Lang Syne і прогуляйтеся уздовж набережної Вікторії та мостів Ватерлоо і Вестмінстер.

Джерело: Сьогодні

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close