Цікаве

Куди поїхати на День Конституції 2020: цікаві місця України

День Конституції України щорічно відзначаємо 28 червня. 1News пропонує вам кілька найцікавіших маршрутів, куди можна поїхати на День Кончтитуції-2020 всією родиною, щоб відмінно провести час.

Озеро Синевир

Озеро Синевир

Чудо природи під назвою Синевир сховалося в горах на висоті майже 1000 метрів над рівнем моря. Це найбільше гірське озеро в Україні. Глибини його досягають 22 метрів. Північну (глибоку) і південну (дрібну) частини розділяє підводний кряж. Кажуть, що озеро утворилося приблизно 10 тисяч років тому. Тоді швидкі річкові води стримували гори, перегородивши їм дорогу в тому місці, де зараз знаходиться водойма.

Територія навколо Синевира добре облаштована: побудовані оглядові майданчики, встановлені декоративні скульптури. Природний парк знаходиться під охороною, тому на цій ділянці заборонено полювання, рубка лісу і будь-яке інше втручання в дику природу.

Похід в Карпати

Буковель, Карпати

Гори – мабуть, найкраще місце для того, щоб відволіктися і відпочити від міського гамору і возз’єднатися з природою. Готові тури в Карпати зазвичай вже включають харчування, вхід в заповідники, а також необхідні для походу вогнищеві набори. Однак обираючи маршрут для походу в Карпати, варто реально оцінювати власні фізичні сили і розраховувати кількість вільного часу.

Батурин

Батурин

Батурин – столиця українського гетьманства. Серед туристів особливий інтерес викликають цитадель і палац князя Кирила Розумовського. У цитаделі розкажуть про те, чим займалися українські гетьмани і знать, а в палаці ви можете відчути себе далеко від України – у французькому Версалі.

Шацькі озера

Шацький природний парк на Волині

Весь поліський колорит можна відчути в одному заповідному місці – на Шацьких озерах, головним надбанням яких є найбільше озеро в Україні Світязь. Всього кілька днів, проведених в оточенні густого лісу і приозерної тиші, і ви відчуєте повне розслаблення, як після відвідування якого-небудь спа-курорту. Цей мальовничий куточок славиться своєю традиційною кухнею, завжди вдалою рибалкою і прокладеними веломаршрутами.

Каскади

Каскады

Одне з найкрасивіших місць у Кіровоградській області. Розташоване в каньйоні річки Буки в Маловисківському районі, на південний захід від села Злинка. Це одне з небагатьох місць поширення природних водоспадів на Придніпровській височині і рівнинній частині України в цілому.

Джерело: Сьогодні

Back to top button