Цікаве

Куди піти в Києві цього вікенду: найцікавіші заходи

У майбутні вихідні в Києві пройде багато цікавих заходів, які допоможуть відпочити після насиченого робочого тижня. 1News розповідає про найпомітнішими з них.

Виставка кінореклами 1920-1930-х

Унікальна виставка “Кричати! Кликати! Горіти!”демонструє близько сотні рідкісних кіноплакатів, створених українськими художниками для вітчизняних і зарубіжних кінокартин. Також на виставці можна побачити оригінальні фрагменти фільмів, буклети, лібрето, рекламні листи в газетах і журналах 1920-1930-х років, які допоможуть сформувати уявлення про кінорекламу як окрему індустрію тих часів.

Вхідні квитки можна придбати в касі “Довженко-центру”.

Коли: до 27 вересня з 12:00 до 19:00, вихідні дні: понеділок, вівторок

Де: “Довженко-центр”, вул. Васильківська, 1

Виставка кінореклами 1920-30-х

27-й Львівський міжнародний BookForum

16 вересня стартував BookForum, основна тема якого в цьому році – “Перепис населення: знати, хто ми є”. На учасників чекають 137 онлайн-подій, до яких приєднаються іноземні автори. А спеціальними гостями форуму стали мексиканська письменниця Фернанда Мельчор, що отримала Міжнародну літературну премію, британський письменник Пітер Померанцев і австралійська письменниця Гізер Морріс.

Доступ до всіх трансляціях на офіційному сайті форуму вільний.

Коли: з 16 по 20 вересня

Де: онлайн на офіційному сайті 27-го BookForum.

Фестиваль “Літо на ВДНГ”

Осінь радує нас теплими днями, а тому розваги на свіжому повітрі тривають. Гості фестивалю можуть відвідати контактний зоопарк, орендувати ролики та велосипед, пограти в командний квест або провести час з друзями за грою в пейнтбол.

Крім того, на ВДНГ до 1 листопада проходить масштабна виставка “Повстання роботів”, на якій представлені дев’ять найпопулярніших роботів з коміксів і відеоігор, і до того ж в реальному розмірі.

Коли: щодня

Де: ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Місто людей: графіка шістдесятників

На виставці можна побачити роботи київських художників 60-х років минулого століття. Яким бачило і запам’ятало Київ покоління шістдесятників, яке зафіксувало образ тогочасного міста? Серед робіт гості виставки побачать картини Алли Горської, Віктора Зарецького, Олександра Дубовика, Олексія Захарчука, Ігоря Григор’єва, Якима Левича, які передали атмосферу Києва, позбавленого ідеології того періоду.

Вхід на виставку безплатний за умови придбання квитка на територію заповідника.

Коли: з 15 до 20 вересня, з 10:00 до 21:00

Де: Національний заповідник “Софія Київська”

Виставка “Антиейджизм. Вік не має значення”

З 9 вересня по 9 жовтня в Києві в просторі Dialog Hub покажуть виставку соціально-провокаційного проєкту “Антиейджизм. Вік не має значення” фотографа Trisha. Підтримали ідею і знялися у фотосесії в жанрі ню українські селебрітіз, серед яких Ольга Сумська, Ірина Білик, Діма Коляденко, Монро, Василіса Фролова, дует Анна-Марія, Катя Бужинська, Анна Добриднєва та інші. Мета фотопроєкту – показати красу, свободу, сміливість і сексуальність поза часовими межами і стереотипами, навчити приймати та любити себе в будь-якому віці. Вхід на виставку безплатний.

Коли: з 9 вересня по 9 жовтня з 10:00 до 19:00

Де: вулиця Володимирська, 43

Джерело: Сьогодні

Back to top button