Цікаве

Кращі книги з фінансів, які варто прочитати

Книги, які вчать мистецтву фінансів, пропонують чудовий спосіб вивчити всі тонкощі успішного бізнесу за набагато нижчою ціною, ніж, наприклад, відвідування професійних курсів. В одній книзі зібрано багаторічний досвід автора, який ви можете перейняти за досить короткий час. Літо – чудова можливість оновити свою книжкову полицю новими виданнями та поглибити свої знання. Тому 1News розповідає про кілька відмінних книг, які фігурують серед найкращих книг про фінанси.

“Переграти Уолл-стріт”, Пітер Лінч

Книга "Переграти Уолл-стріт"

Книга “Переграти Уолл-стріт”

Один з найуспішніших фінансових менеджерів та інвесторів розповідає про те, як обрати акції та інвестиційні фонди та обійти найкращих представників сфери інвестицій. Лінч пише, що важливим ключем до інвестування є розуміння, що акції – це не лотерейні білети. За кожною акцією стоїть компанія, а також причина, через яку компанії і їхні акції – є такими, якими вони є. Автор переконаний, що інвестувати можна завжди, адже протягом кожного нашого дня життя ми зустрічаємо як продукти, так і послуги. Якщо навчитися виділяти найкращі з них, то можна випередити професійних аналітиків і знайти компанії для інвестицій.

“Мислення швидке й повільне”, Даніель Канеман

"Мислення швидке і повільне"

“Мислення швидке і повільне”

Знаменитий психолог, лауреат Нобелівської премії з економіки за дослідження в області прийняття рішень написав бестселер, в якому розповів про принципи функціонування двох систем людського розуму. “Система 1” – працює швидко, інтуїтивно, побудована на емоціях і важко піддається контролю свідомості. “Система 2” – безпосередньо пов’язана з логікою, повільна і вимагає тимчасових витрат. Також Даніель розповідає, як різні типи людей по-різному приймають рішення. Автор ділиться, як читач може використати ці та багато інших знань, щоб визначати не тільки власні рішення і дії, а й вчинки інших людей, і навіть цілого ринку.

“Шлях до фінансової свободи”, Бодо Шефер

"Шлях до фінансової свободи"

“Шлях до фінансової свободи”

Книга відомого німецького письменника, бізнесмена і підприємця розкриває секрет, як в період кризи кожен може поліпшити якість свого життя. Автор відкриває перед читачем шлях до фінансової незалежності, безпеки та грамотності. Методи, якими ділиться Бодо Шефер – надзвичайно прості й легко застосовуються. Як позбутися від стереотипів про гроші, уникнути боргів і на що потрібно звертати увагу в насамперед? На ці питання читач знайде відповіді в бізнес-бестселері Бодо Шефера.

“Багатий тато, бідний тато”, Роберт Кіосакі

Книги про фінанси – "Багатий тато, бідний тато"

Книги про фінанси – “Багатий тато, бідний тато”

Книга написана в стилі набору притч, нібито заснованих на житті самого автора Роберта Кіосакі. Зразковий “багатий тато” – батько його друга, який накопичував багатство завдяки підприємництву і розумним інвестиціям, в той час як “бідний тато”, який, як стверджує автор, є його батьком, працював все життя, але ніколи не отримував фінансової стабільності. Автор упевнений, що діти з дитинства повинні навчатися фінансової грамотності та правильним відносинам з грошима.

Книга, що стала бестселером в 1997 році, виявилася настільки актуальною й універсальною, що у 2016 році автор знову порадував читачів новим виданням з доповненими деталями про сучасний світ.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close