Цікаве

Космічний авангард на виставці Олександра Клименка в Києві: чому варто відвідати

28 серпня в Києві, в Артпросторі Mandarin Maison відкрилася виставка знаменитого українського художника Олександра Клименко.

Його картини були представлені на міжнародних аукціонах, і вже чотири рази були успішно продані в одному з найвідоміших аукціонних будинків Phillips de Pury & Co. Нова виставка художника, де переважно представлені написані під час карантину полотна, стала популярною серед шанувальників мистецтва. Тому її вирішили продовжити до 27 вересня. Про це повідомляє 1News.

Олександр Клименко – унікальний український художник, експериментатор і теоретик мистецтва, чиї роботи в жанрі сучасної абстракції були представлені від України на міжнародній виставці Палацу Націй Женеви. Також його картини побували в Музеї історії мистецтв у Австрії, Art Fair Monaco і на багатьох інших популярних майданчиках.

 

Картина Олександра Клименка "Море і зірки"

Картина Олександра Клименка “Море і зірки”
Фото: facebook.com/Alexander.Klymenko

Лейтмотивами картин художника є метафізика світла, сяйво, авангардні елементи, які разом створюють творчий настрій, такий необхідний сучасному суспільству.

Сам художник відзначає, попри те, що деякі можуть побачити його картини на стіні свого будинку, офісу, або ж побачити 3D тур, атмосферу відвідування живої виставки не замінити.

Відзначимо, що вхід на виставку вільний.

Де: вулиця Басейна 6, Артпростір Mandarin Maison, 5 поверх

Час роботи: з 11:00 до 21:00 до 27 вересня.

Джерело: Facebook-сторінці Олександра Клименка

Back to top button