Цікаве

Коронавірус різко змінив інтернет-трафік у світі

Стрімке зростання обсягів трафіку показали сайти, що надають інформацію про коронавірус

Пандемія коронавірусу вплинула на пошуковий трафік по всьому світу: користувачі частіше стали заходити на сайти про здоров’я, а ось сервіси, що продають авіаквитки виявилися в очевидному програші.

Стрімке зростання обсягів трафіку показали сайти, що надають інформацію про коронавірус, – інформує 1NEWS.

Так, згідно зі статистикою, сайт Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) who.int, що надає свіжу інформацію про коронавірусну інфекцію (COVID-19), відвідали 274,3 мільйона разів за останні 28 днів.

В цей же період на сайті Центру по контролю і профілактиці захворювань США (ЦКЗ) cdc.gov було зареєстровано 350,7 мільйонів відвідувань.

Сайт європейського центру профілактики та контролю захворювань ecdc.europa.eu відвідали 12 мільйонів разів, а рекордсменм став сайт Worldometers worldometers.info, який веде підрахунки випадків інфікування коронавірусом, статистику випадків одужання та смертей. В цілому за майже місяць Worldometers набрав 988,8 мільйонів відвідувачів.

Крім того, SimilarWeb надав дані про вплив коронавірусу на сектори та галузі, на які нинішня ситуація впливає найбільше.

В першу чергу це торкнулося сфери авіатуризму, де трафік в цілому впав на 30,52% за минулий тиждень. Також втратили в відвідуваності веб-сайти сервісів зі здачі житла в оренду, в середньому трафік тут за тиждень знизився на 21,39%. Постраждали, зокрема, такі мастадонти як booking.com (-25,77%) і airbnb.com (-10,22%).
Постраждав і бізнес зі здачі машин в оренду – зниження трафіку на 21,42% в той же період.

У той же час, популярність набирають сайти онлайн-шопінгу (+0,08%), доставки їжі (+7,98%) і стрімінгові сервіси і кінотеатри (+1,91%).

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close