Цікаве

Компанія, яка має пивоварні в Україні, хоче варити пиво з «космічного насіння»

Компанія AB InBev відправила в космос партію зерен пивоварного ячменю на борту вантажного космічного корабля Dragon. Її бренд Budweiser запустив четвертий експеримент у рамках 19-ї місії SpaceX з поповнення запасів на Міжнародній космічній станції (МКС). Про це 1News повідомила прес-служба компанії.

 

Зазначається, що мета цього проекту ― вивчити можливості утворення солоду з насіння ячменю під час мікрогравітації. AB InBev реалізує проект у співпраці з Центром розвитку науки в космосі (CASIS), який також контролює наукові експерименти на МКС.

Сухе насіння пивоварного ячменю вже доставили на Міжнародну космічну станцію. Далі астронавти замочуватимуть його у воді, щоб збільшити вміст вологи. Воду після цього вилучать, а насіння підсушать, щоб зупинити процес проростання.

Потім солод повернуть на Землю для комплексного аналізу ― вчені порівняють «космічне насіння» з контрольними зразками, виготовленими в земних умовах.

Уперше AB InBev оголосила про плани побудувати космічну броварню та варити пиво на Марсі ще в 2017 році. Компанія прагне відтворити в умовах мікрогравітації автоматизовану процедуру пивоваріння. Результати досліджень зможуть не лише лягти в основу можливої технології пивоваріння в космосі, а й надати корисну інформацію для земного сільського господарства.

AB InBev Efes Україна — є спільним підприємством найбільшого в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev і регіональної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Останні новини

Back to top button