Цікаве

Колишній віце-президент США залишився без даху над головою

За даними джерел з Республіканської партії та оточення експрезидента Дональда Трампа, Майклу Пенсу доведеться пожити у когось в гостях — спочатку вони ночуватимуть на дачі в чинного губернатора Еріка Голкомба

Колишній віцепрезидент США Майкл Пенс з дружиною після виїзду з державної резиденції у Вашингтоні прибув до свого рідного міста Колумбус в Індіані, однак у них наразі немає роботи та свого помешкання.

Вони взагалі не мають в Індіані нерухомості, навіть попри те що Пенс очолював штат до 2017 року, – розповідає 1NEWS.

За даними джерел з Республіканської партії та оточення експрезидента Дональда Трампа, Пенсам доведеться пожити у когось в гостях — спочатку вони ночуватимуть на дачі в чинного губернатора Еріка Голкомба. За даними республіканців, близьких до Пенса, він з дружиною проживатиме у домі свого брата.

Пенси не мають власного житла вже близько 10 років. Свою нерухомість — скромний будинок в Індіанаполісі — вони продали ще в 1987 році. У 1999 Пенси купили помешкання в Единбурзі, в окрузі, від якого політик балотувався до Конгресу. Після перемоги на виборах подружжя переїхало до Вашингтона.

Пізніше політик вирішив балотуватися на посаду губернатора рідного штату, тож він з родиною переїхав до столиці Індіани, де зняв розкішну квартиру. У 2016 році, коли Пенс долучився до передвиборчої кампанії Трампа як кандидат на посаду віцепрезидента, то зазначив у декларації відсутність будь-якої нерухомості.

Відомо, що на початку 2017 року, коли Пенс мав переїхати до державної резиденції як друга особа в державі, він звернувся по допомогу до Трампа, оскільки не мав грошей, щоб обставити нове житло.

Родина Пенса на той момент перебувала у фінансовій скруті через банкрутство його старшого брата. Попередній віцепрезидент Джо Байден вивіз свої меблі, тож у резиденції фактично не було на чому спати, а грошей новий господар приміщення не мав. Тоді Трамп перерахував у фонд віцепрезидента близько $750 тисяч, щоб Пенсу та другій леді було на що жити.

Джерело: Бабель

Back to top button