Цікаве

Колишній народний депутат став таксистом (фото)

Колишній народний депутат Михайло Гаврилюк почав працювати таксистом. Цю інформацію він підтвердив виданню «КП в Україні».

«Так, я працюю таксистом. Зараз живу, як усі. Повернувся до звичайного темпу життя і дуже радий цьому», – повідомив «козак» Гаврилюк.

Зазначимо, що в соціальних мережах почали з’являтися фото з акаунту таксиста Михайла в одній зі служб таксі.

Киянка Алла Железняк опублікувала фото на своїй сторінці у Facebook. «Викликала сьогодні таксі. На водія звернула увагу, коли виходила з авто. Звуть Михайло. Скажіть, що я помиляюся. Наживо ще більше схожий», – написала Железняк і проілюструвала свій пост двома фото: на одному – народний депутат Михайло Гаврилюк, на іншому-таксист Михайло.

Нагадаємо, Михайло Гаврилюк був депутатом 8 скликання від фракції «Народний фронт». На виборах у 2019 році балотувався по округу у Київській області, але отримав всього 0,56% голосів виборців.

Після виборів писав у соцмережі, що почне працювати «диванним критиком». «Одне я знаю точно: мені треба відпочити. Від бруду, який тоннами ллється на тебе і від напруженого графіку. Тепер я займуся однією з найлегших справ. Так що посуньтесь, диванні критики, у вашому полку прибуло. Дивлячись на кількість україноненависників, які пройшли в Раду, розумію, що критикувати буде кого. Епоха Гідності минула, почалася нова. Якою вона буде? Побачимо», – писав він.

У січні ЗМІ повідомляли, що Гаврилюк будує в селі Нижній Березів Івано-Франківської області будинок площею 550 квадратних метрів. Депутат зізнався, що особняк він придбав завдяки вдалому одруженню. У 2016 році він розписався зі студенткою одного з київських вузів Яриною Хемій.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close