Цікаве

Коли ти наодинці: найкращі країни для подорожей одному

Найкращі туристичні напрямки для одиноких туристів назвали автори порталу HypeBae. Перше місце в їхньому рейтингу займає Хорватія. Друге і третє – відповідно Перу (місто Мачу-Пікчу) та острів Мальта, передає 1News.

“Подорожі без компанії допомагають дізнатися, ким ви є насправді. Крім того, ви зможете відкрити для себе культури, а також традиційні кухні різних країн світу”, – наголошують автори.

Лідер списку, Хорватія, славиться своїми пляжами, парками, старовинними пам’ятками, а також красивими, затишними й не дуже гучними містами, де можна насолодитися відпочинком на самоті. “Обов’язково відвідайте Ровінь, дослідіть місто-фортецю або найбільше місто регіону Далмацію, Спліт”, – радять автори рейтингу.

Хорватія

Хорватія

Також вони рекомендують вирушити до Перу, щоб побути на території стародавнього міста інків Мачу-Пікчу, що знаходиться на найвищій точці Андских гір і є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

Мальта, що потрапила до ТОП-3 рейтингу HypeBae, це європейський острів, розташований неподалік Італії. Мальта досить невелика, щоб подорожувати самостійно на орендованому автомобілі або на місцевому транспорті.

Мальта

Мальта

До першої десятки улюблених місць для одинаків також увійшли Балі, Швейцарія, Італія, Південна Корея, Іспанія, Ісландія і Гонконг.

Джерело: HypeBae

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close