Цікаве

Коли туристи знову зможуть літати в Європу: прогнози

Організація EUROCONTROL* опублікувала три прогнози про те, коли польоти в Європу повернутися до свого колишнього рівня. У самому позитивному сценарії прогнозується, що тільки до 2024 року трафік повернеться до рівня 2019 року, передає 1News.

“Є цілком реальна перспектива, що це відновлення може зайняти ще більше часу, можливо, аж до 2029 року. Це катастрофічна картина для авіації”, – заявив генеральний директор організації Імонн Бреннан.

*EUROCONTROL – європейська організація з безпеки повітряної навігації

 

Прогноз заснований на трьох основних сценаріях:

  • Сценарій 1 – вакцинація влітку 2021 року.

Вакцина стане широко доступною для мандрівників (або припинить пандемію) до літа 2021 року, а трафік подорожей повернеться до рівня 2019 роки тільки до 2024 року.

  • Сценарій 2 – вакцинація влітку 2022 року.

Вакцина стане широко доступною для мандрівників (або припинить пандемію) до літа 2022 року, а трафік подорожей повернеться до рівня 2019 роки тільки до 2026 року.

  • Сценарій 3 – Вакцина неефективна

Зберігається інфекція і низький рівень довіри з боку пасажирів: тільки до 2029 року обсяги перевезень повернуться до рівня 2019 року.

Організація EUROCONTROL назвала другий сценарій найбільш вірогідним.

Прогноз показує, що розвиток авіаційного сектору багато в чому залежить від того, як скоро ефективна вакцина стане широко доступною, і від рівня суспільної довіри.

Джерело: EUROCONTROL

Останні новини

Back to top button