Цікаве

Коли настане пік коронавіруса в Україні: прогноз астролога

Світ охопила епідемія нового коронавіруса. Коли вона закінчиться, поки сказати важко. За прогнозами екстрасенса Сергія Кобзаря, пік коронавіруса припаде на травень, а спад відбудеться вже влітку. Про це він розповів в програмі “Зірковий шлях“, яка виходить на каналі “Україна”, розповідає 1News.

Екстрасенс і астролог дали свої прогнози, коли настане пік захворюваності коронавірусів, а коли пандемія почне спадати, а також скільки часу знадобиться українцям, щоб вийти з економічної кризи.

Більш точні дані дає сертифікований астролог Ірина Калиновська.

“Ми зараз знаходимося в досить небезпечному періоді. Через транзити планет – Марса і Сатурна по знаку Козеріг. Отже, в цей час, а саме до 5 травня, можливі спалахи і загострення ситуації з пандемією в Україні. Критичні дні, я вважаю, з 12 по 16 квітня. Тому прошу вас дотримуватися всіх правил безпеки”, – говорить експерт.

За прогнозами лікарів, розраховувати на вакцину до кінця року не варто. Втім, екстрасенс і астролог більш оптимістичні.

“Я вважаю, що в цьому році вона буде винайдена, але я переглядав по картах і випадає, що буде кілька етапів. Вакцина буде вдосконалюватися протягом цього року”, – говорить Сергій Кобзар.

А ось астролог прогнозує, що близько до осені ми можемо отримати реальні результати і відповідь по вакцині. В цей час вона вже повинна бути винайдена.

Коронавірус в Україні

Однак нас чекає боротьба не тільки з вірусом, а й з економічною кризою. Астролог Ірина Калиновська каже, що наслідки – як економічні, так і особисті – ми будемо відчувати ще кілька років. Екстрасенс підбадьорює: українці хоч і постраждають, але швидше за інших оговтаються від цього стану.

“Є дуже велика ймовірність того, що ця ситуація, яка склалася, відкине нас в період, який був в 90-е. Це стосується і економіки, і інфляції, і криміналу. Але з цього стану українці вийдуть набагато швидше, ніж інші нації і країни. Чому саме так? Тому що українці – працьовитий народ”, – прокоментував Сергій Кобзар.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close