Цікаве

Кліматичні зміни спровокують катастрофічні наслідки для 1 мільярда людей

На кліматичному саміті COP26 у Глазго науковці Метеорологічного центру Сполученого Королівства представили дослідження про можливі наслідки глобального потепління у світі, передає 1news з посиланням на Укрінформ.

Науковці зазначили, що приблизно на 1 мільярд людей чекає життя у нестерпній спеці, якщо глобальна температура зросте лише на 2 градуси Цельсія.

Такою спекою, згідно з результатами дослідження, є температура 35C, оскільки за такої температури людське тіло не охолоджується завдяки потовиділенню, і довге перебування на такій спеці навіть для здорової людини може бути летальним. Максимальною температурою, яка є прийнятною для роботи на повітрі, вважається 32C.

Також науковці відзначили, що найбільше постраждають від потепління тропічні країни, такі як Бразилія, Ефіопія та Індія. Зокрема деякі частини цих країн можуть стати непридатними для життя людей.

«Наше дослідження показує райони світу, де можуть проявитися найгірші наслідки зміни клімату. Утім, усі без винятку регіони світу, включаючи Велику Британію та Європу, можуть також постраждати доволі серйозно», – заявив професор Альберт Тенк.

Також у дослідженні йшлося про те, що найнебезпечнішим місцем унаслідок жахливої спеки може стати Північнокитайська рівнина – один з найбільш густонаселених регіонів, який також є одним з найважливіших для постачання продовольства у решту країни.

 

 

 

Back to top button