Цікаве

Кличко: Київ використає позитивний досвід проведення міжнародних заходів

Київ використає весь позитивний досвід проведення міжнародних заходів при підготовці до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, що відбудеться в травні 2018 року. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ», передає 1News.

Кличко наголосив, що його завдання як мера – залучати до столиці якомога більше спортивних, культурних міжнародних подій. Він зауважив, що це робить Київ більш привабливим для туристів, працює на розвиток туристичної інфраструктури столиці та дозволяє залучати інвестиції в місто.

Віталій Кличко зауважив, що цього року Київ, попри попередні заяви критиків,  на високому рівні провів пісенний конкурс «Євробачення». Крім того, додав він, у міста є і досвід проведення Чепіонату Європи з футболу у 2012 році. «Впевнений, що цей досвд ми зможемо використати при проведенні фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 26 травня 2018-ого року», – підкреслив Віталій Кличко. За його словами,  очікується, що до Києва приїдуть понад 100 тис вболівальників команд-фіналістів. «Ми готуємося до цього. І ми робимо Київ по-справжньому європейською спортивною столицею», – сказав Віталій Кличко.

 

Останні новини

Back to top button