Цікаве

Київ вперше претендує на “туристичний Оскар”

З нами будуть конкурувати проекти з Гонконгу, Лас-Вегаса, проекти Google та інші

Туристичний мобільний додаток Kyiv City Guide вперше увійшов до шорт-листа престижного міжнародного конкурсу International Travel & Tourism Awards.

 

Про це повідомив голова управління туризму та промоції Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко, – інформує 1NEWS.

“Київ вперше потрапив до шорт-листа міжнародної премії Tourism Awards! У номінації “Технологічні інновації в туризмі” наш мобільний додаток Kyiv City Guide потрапив у фінал конкурсу. З нами будуть конкурувати проекти з Гонконгу, Лас-Вегаса, проекти Google та інші. Всього шість номінантів. Урочистий вибір переможця відбудеться 6 листопада в Лондоні”, – уточнив Тараненко.

Премію International Travel & Tourism Awards називають “Оскаром” у галузі туризму: щорічно її вручають на урочистій церемонії кращим представникам свого сегмента. Міжнародна нагорода Travel & Tourism Awards заснована WTM London.

Як відомо, Kyiv City Guide – це мобільний додаток, який включає низку пішохідних екскурсійних маршрутів Києвом. У додатку можна подивитися тривалість екскурсії, історичні місця, які до неї входять і протяжність маршруту. Також можна вибрати екскурсію, відштовхуючись від конкретного історичного місця. На сьогоднішній день додаток доступний двома мовами – українською та англійською.

Джерело: Укрінформ

Back to top button