Цікаве

Київ назвали містом із середнім рівнем стресу

У Великобританії склали рейтинг Global Least & Most Stressful Cities, в якому зібрали найбільш спокійні для життя міста планети. Враховувались такі чинники, як заробітна плата, рівень крадіжок і вбивств, трафік, проблеми психічного здоров’я, рівень безробіття, кількість зелених зон і навіть відсоток сонячного годинника, розповідає 1News.

Київ розмістився на 88-му місці з 150-ти. Сусідами киян виявилися Барселона, Алмати, Тяньцзинь, Рим, Асунсьйон і Шанхай. Російська столиця зайняла 124 місце.

Київ отримав 5,82 бали з 10, що означає середній рівень стресовості.

Найбільш спокійним названо життя в Німеччині. У топ-10 потрапили чотири міста, а Штутгарт розмыстився на першому місці. Друге місце у Люксембурга, а третє у Ганновера.

найбільш спокійні міста за рейтингом Global Least & Most Stressful Cities

Також в десятці швейцарський Берн, німецький Мюнхен, французький Бордо, шотландський Едінбург, австралійський Сідней, знову німецький Гамбург і Грац з Австрії.

Найбільш стресовим містом світу визнаний іракський Багдад. Не набагато краще в афганському Кабулі, нігерійському Лагосі і сенегальському Дакарі.

найбільш стресові міста за рейтингом Global Least & Most Stressful Cities

Щоб вибрати міста в рейтингу, експерти вивчили 500 локацій на основі даних про самі міста, забруднення навколишнього середовища, фінанси та громадян.

У рамках цих аналізів експерти Global Least & Most Stressful Cities аналізували такі критерії, як трафік, безпека та проблеми психічного здоров’я. Це визначило рейтинг у 150 містах, де визначався рівень найбільшого та найменшого стресу.

“Проблеми з психічним здоров’ям постійно зростають у всьому світі, оскільки стрес є тригерним фактором і сприяє цьому збільшенню. Ми сподіваємось, що, визначивши, як найменш стресові міста справляються з цією проблемою, міста, які стикаються з перенапруженням населення, можуть подолати це, – заявив керуючий директор Zipjet Флоріан Фербер. – Ми щасливі бути частиною дослідження, яке прагне зменшити стрес у всьому світі”.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Схожі записи

Close
Close