Цікаве

Кіно під відкритим небом: як це працює та де подивитись у Києві

Кінотеатри в Україні залишаються закритими, а ностальгія по перегляду фільмів на великих екранах зростає. Зараз в пріоритеті безпечна відстань і дотримання гігієни, а завдяки кінодромам це стало можливим, адже вони створені для комфортного перегляду стрічок.

Перші автокінотеатр виникли на початку XX століття, а зараз вони актуальні, як ніколи раніше. 1News ділиться списком кінодромів Києва, кількість яких, ймовірно, незабаром збільшиться.

Автомобільний кінотеатр “Кінодром” (Kinodrom)

Прямо у власному авто, ви можете насолодитися переглядом фільмів в кінотеатрі “Кінодром”. У ньому також працює авто-бар, а афіша включає як європейські й американські кінострічки, так і українські фільми.

“Ви паркуєте свій автомобіль відповідно до розмітки, налаштовуєте на радіоприймачі FM-хвилю 93,3. Гасите габаритні вогні та насолоджуєтеся переглядом”, – повідомляється на офіційному сайті автокінотеатру.

Де: вул. Довженка, 4

Автокінотеатр ZadniyRяd

Безпечний кіноперегляд гарантований і в автокінотеатрі просто неба ZadniyRяd. На стоянці з мальовничим виглядом на Північний міст глядачі щодня можуть подивитися новинки кіно. Сеанси стартують з 21:00 і навіть після півночі.

На місці ви також можете придбати їжу та напої.

Де: Лівий берег, Острів Муромець, Екстрим-парк X-PARK

Кinolife Cinema

В кінці травня на “Арт-заводі Платформа” розпочав свою діяльність автокінотеатр Kinolife, який також відкрився в Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Маріуполі та Сумах. Звук транслюється через FM хвилю, а всі квитки можна придбати на сайті автокінотеатру. Глядачі також можуть проголосувати за фільм, який хотіли б побачити на наступному тижні.

Де: Паркінг з боку автостанції “Дарниця”, центральний вхід арт-заводу Платформа

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button