Цікаве

“Казки світу”: у Києві відкрилася щорічна виставка тюльпанів

Жителів і гостей Ківа запрошують відвідати виставку тюльпанів “Казки світу”, яка відкрилася в четвер, 25 квітня, на Співочому полі, повідомляє 1News.

 

“У цьому році виставка тюльпанів повинна вразити своєю казковістю. Запрошуємо в чарівний світ казок, де прекрасна Попелюшка гуляє барвистими алеями з тюльпанів, де Алладін розсікає хмари на квітучому килимі, туди, де вітер дме в багряні вітрила, а золота рибка виконує будь-які бажання. Пориньте в яскраву всесвіт з тюльпанів, втілений з сюжетів відомих казок, де навіть дорослі відчують себе, як в дитинстві, в дивовижному місці, де реальність зливається з казкою “, – запрошують організатори виставки” Київзеленбуд “.

Відвідувачі виставки протягом трьох тижнів зможуть насолоджуватися цвітінням більше 11 нових сортових тюльпанів. Всього на Співочому полі висаджено 180 тисяч квітів. Також на виставці будуть працювати квіткова і хендмейд ярмарки, дитяча зона, кімната матері і дитини, мотузковий парк, гостей чекає розважальна програма та багато іншого.

У перший день роботи виставки, 25 квітня, вхід безкоштовний.

Виставка тюльпанів “Казки світу” буде працювати з 25 квітня, з 9:00 до 20:00 на Співочому полі за адресою: вул. Лаврська, 33. Каси працюють з 10:00, з 9:00 – вхід для пільгових категорій. Вартість квитків: дорослий – 75 грн, дитячий – 25 грн, для дітей до 7 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 і 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – вхід безкоштовний.

Джерело: Співоче поле у Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close