Цікаве

Канадець став найстаршою людиною, яка успішно пробігла марафон в Антарктиді

Зазначається, що чоловік бере участь у довгих забігах уже 50 років і має на меті пробігти марафон на кожному материку

84-річний мешканець канадського міста Едмонтон став найстаршою людиною, яка успішно пробігла марафонську дистанцію в Антарктиді.
Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що чоловік бере участь у довгих забігах уже 50 років і має на меті пробігти марафон на кожному материку. Наразі від втілення цього плану його відділяє марафон у Австралії та Південній Америці.

Свенінсен розповів, що готувався до антарктичного марафону рік, але все одно був вражений його складністю. Напередодні старту випав сніг, і температура впала до -9 градусів. “Зима у Едмонтоні дуже м’яка. У нас випадає небагато снігу. Це абсолютно неспівставно з температурним режимом або кількістю снігу тут”, – сказав він телефоном.

За його словами, після перших двадцяти кілометрів він був близький до сходження з дистанції через втому, але врешті переконав себе продовжувати забіг, хоч і в нижчому темпі.

Переможцем марафону став американець Вільям Гаферті, який подолав 42 км за рекордний час 3 години 34 хвилини й 12 секунд.

“Антарктичний льодовий марафон” – найпівденніший та один із найвимогливіших забігів на планеті. Участь у ньому коштує 24800 дол. За ці гроші бігунів літаками доставляють з чилійського аеропорту, годують, розселяють у наметах та забезпечують професійними фотографіями.

Щороку в Антарктиді проводиться два марафони. Другий – “Міжконтинентальний антарктичний марафон” – заплановано на лютий, найтепліший місяць у Південній півкулі.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close