Цікаве

Із ока британки лікарі витягли лінзу, про яку вона не знала 28 років

Британські медики опублікували статтю, в якій описали випадок 42-річної жінки, яка звернулася до лікаря після того, як пухлина, яка з’явилася на повіці за шість місяців до цього, почала закривати око, інформує 1NEWS з посиланням на DT.

Лікарі прооперували кісту і виявили в ній контактну лінзу.

Спершу фахівці провели сканування за допомогою МРТ і виявили утворення величиною в шість міліметрів. У статті сказано, що повіко не показувало ніяких ознак травми, однак, коли пухлину надрізали, всередині виявили жорстку контактну лінзу. При її видаленні виникли ускладнення, тому що структура об’єкта стала крихкою і лікарі боялися залишити всередині уламки.

Сама пацієнтка не знала про те, як лінза потрапила їй в око. Разом з тим, її мати розповіла про те, що в 14 років дочка грала в бадмінтон, і волан потрапив їй в око. Лінза, яку дівчинка носила на той момент, безслідно зникла, її так і не вдалося знайти, але, швидше за все, вона змістилася і застрягла в повіці.

Нагадаємо, дослідники зареєстрували час, з яким смерть людини проходить по клітинам від самоліквідації критичної хвилі. Вона рухається, як з’ясувалося, з направленням 30 мікрометрів в секунду.

 

 

 

Останні новини

Back to top button