Цікаве

Іверська ікона Божої Матері: найсильніші молитви

25 лютого православний світ вшановує Іверську ікону Божої Матері, розповідає 1News.

Образ Іверської Богородиці – одна з найбільших християнських святинь, здавна вважається чудотворною. Не дивно, що про неї існує безліч сказань, історій і притч.

Ми зібрали інформацію, про що моляться Іверській іконі Божої Матері та коли вона допомагає вірянинам, а також тексти молитов до цієї ікони.

Іверська ікона Божої Матері: коли моляться

Перед Іверською іконою Пресвятої Богородиці моляться про позбавлення від різних напастей і про втіху в лиху годину, від пожежі, про примноження родючості землі, про позбавлення від скорботи та печалі, про зцілення недуг тілесних і душевних, при важких обставинах, про допомогу хліборобам.

Молитва перша

О Пресвята Діво, Мати Господа, Царице Небес і землі! Зглянься на багатостраждальне зітхання душ наших, подивися з висоти святої Твоєї на нас, що з вірою і любов’ю поклоняємося пречистому образу Твоєму. Ось бо, в гріхи занурені і скорботами обтяжені, дивлячись на образ Твій, як на Тебе живу, що перебуваєш між нами, приносимо смиренні наші моління. Бо не маємо ні іншої помочі, ні іншого заступництва, ні втіхи, тільки Тебе, о Мати всіх скорботних і обтяжених! Поможи нам, немічним, утамуй скорботу нашу, настав на шлях праведний нас заблудлих, вилікуй і спаси безнадійних, даруй нам останок часу життя нашого у мирі та тиші проводити, подай християнську кончину, і на Страшному суді Сина Твого явися нам милосердною Заступницею, щоб завжди оспівували, величали і славили Тебе як благу Заступницю християнського роду зі всіма, що догодили Богові. Амінь.

Молитва друга

О Пресвята Владичице Богородице! Прийми недостойну молитву нашу, і збережи нас від наклепу злих людей і від раптової смерті, і даруй нам перш кінця покаяння. На моління наше змилосердься і радість замість печалі даруй. І визволи нас, Владичице, від усякої біди та напасті, скорботи та хвороби, і від усякого зла. І сподоби нас, грішних рабів Твоїх, одесну стати у Другому Пришесті Сина Твого, Христа Бога нашого, і спадкоємцями бути Царства Небесного і життя вічного з усіма святими у нескінченні віки віків. Амінь.

Іверська ікона Божої Матері – текст молитви

Величання

Величаємо Тебе, Пресвята Діво, і шануємо образ Твій святий, бо Тобою хвороби наша лікуєш і душі наші до Бога ведеш.

Джерело: Сьогодні

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close