Цікаве

Італійська мафія безкоштовно роздає продукти бідним, у яких закінчились гроші через карантин

Представники мафії доставляють товари першої необхідності для італійців, які сильно постраждали від карантинних обмежень проти коронавірусу у найбідніших південних регіонах - Кампанії, Калабрії, Сицилії та Апулії

Мафіозні банди роздають безкоштовну їжу малозабезпеченим сім’ям в Італії, у яких через карантин закінчилось готівка.

Про це повідомляє 1NEWS.

Представники мафії доставляють товари першої необхідності для італійців, які сильно постраждали від карантинних обмежень проти коронавірусу у найбідніших південних регіонах – Кампанії, Калабрії, Сицилії та Апулії.

“Понад місяць магазини, кафе, ресторани та паби закриті. Мільйони людей працюють в “сірій економіці”. Це означає, що вони не отримували ніякого доходу більш ніж місяць, і не знають, коли можуть повернутися на роботу. Уряд видає так звані ваучери для покупок на підтримку людей. Якщо держава не втрутиться найближчим часом, щоб допомогти цим сім’ям, мафія нав’яже свій контроль над життям людей”, – пояснив Нікола Граттер, слідчий по боротьбі з мафіозними угрупованнями і глава прокуратури провінції Катандзаро.

Міністр внутрішніх справ Італії Лучіана Ламоргезе раніше заявила, що “мафія може скористатися зростаючою бідністю, вербуючи людей в свою організацію”. Або просто посилить свій вплив, роздаючи безкоштовні пакети з макаронами, водою, борошном і молоком.

Днями поліція Неаполя посилила свою присутність у найбідніших кварталах міста, де свою організацію мають чоловіки, пов’язані з неаполітанським мафіозним угрупованням Каморрою.

Джерело: Європейська правда

Back to top button