Цікаве

Історії успіху, які мотивують: 5 надихаючих книг

Життя відомих людей, що досягли успіху, завжди привертають і інтригують. Читачам цікаво, з якими перешкодами довелося зіткнутися видатним особистостям, в чому їх успіх, а також, де криється провал. Книги – спосіб поспілкуватися з успішною людиною, хоча і не особисто.

Прекрасна можливість здійснити це, завдяки письменнику, який взяв на себе сміливість вивчити історію успіху знаменитостей і після поділився нею з нами, читачами. А часом знаменитості пишуть мемуари про самих себе, що особливо цінно. 1News показує добірку з книгами про реальні історії успішних особистостей, компаній і брендів, шлях яких був тернистим, але закінчується успіхом.

“Продавець взуття. Історія компанії Nike, яку розповів її засновник”

Книга " Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником"

Мало хто не знає про продукцію компанії Nike. На сьогодні – це відомий світовий бренд, а його засновник Філ Найт – один з найбагатших людей в світі, який рідко дає інтерв’ю. Книга в захоплюючій манері оповідає про історію створення бренду.

Історія компанії почалася з 50 доларів багато років тому, коли, будучи випускником бізнес-школи, Філ Найт позичив у батька саме цю суму. Він хотів відкрити власну компанію, щоб імпортувати якісне спортивне взуття з Японії. За перший рік він заробив вісім тисяч доларів, а на сьогодні річний обіг компанії Nike становить понад 30 мільярдів доларів.

“Amazon. Від офісу в гаражі до $ 10 млрд річного доходу”

"Amazon. Від офісу в гаражі до $ 10 млрд річного доходу"

Все геніальне просто, а все корисне для людства відкривається в найпростіших умовах. Саме так за допомогою комп’ютера в гаражі стартувала історія компанії, яка в наш час лише нарощує оберти.

Роздрібна торгівля переживає не найкращі часи, так як впевнено розвиваються платформи електронної комерції. Відбувається зміна бізнес-моделей з офлайн моделі на онлайн. Це призводить до реорганізації на ринку рітейлу. Все частіше роздрібні мережі стають банкрутами, але Amazon навпаки починає процвітати. Чого чекати ритейлу в нових реаліях? Як пристосуватися до них, забезпечивши бізнесу фінансову стабільність?

“Таємниця на ім’я Лагерфельд”

Книга про історію життя Карла Лагерфельда

Карл Лагерфельд – легендарна особистість світу моди, дизайнер, очі якого завжди були закриті темними сонцезахисними окулярами. Деспотична мати і важке дитинство, початок роботи в індустрії моди і перший показ, трагічне кохання. Він тримав своє особисте життя за сімома замками, і тільки найближчі люди здогадувалися про те, що коїлося в його душі.

Автор книги Лорен Аллен-Карон провів власне розслідування історії життя Карла Лагерфельда, зустрівся з його близькими людьми. Тепер у читачів є можливість відкрити таємницю життя знаменитого кутюр’є.

“Lessons. Мій шлях до життя, яке має значення”

"Lessons. Мій шлях до життя, яка має значення"

Шлях до слави рідко буває легким, а особисте життя часто відрізняється від публічного іміджу. Відома топ-модель і актриса Жизель Бюндхен у власних мемуарах відкриває завісу і розповідає про себе справжню, про складнощі, з якими їй довелося зіткнутися на своєму життєвому шляху.

Зустріч з модельним агентом в підлітковому віці і стрімка кар’єра в світі модельного бізнесу стали великим життєвим випробуванням для Жизель. Безсумнівно, читача привернуть одкровення Жизель про її історії злетів і падінь і про прагнення в досягненні ідеалу.

“Тарантіно. Від кримінального до огидного: всі грані режисера”

"Тарантіно. Від кримінального до огидного: всі грані режисера"

Навряд чи знайдеться людина, яка при згадці імені Квентіна Тарантіно здивовано підкине брови, не знаючи про кого йдеться. Творець таких культових стрічок, як “Кримінальне чтиво”, “Скажені пси”, “Джанго звільнений”, “Мерзенна вісімка”, “Убити Білла”, “Безславні виродки” знайомий багатьом.

Книга розповідає про творче життя талановитого режисера від його першої короткометражки, знятої на любительську камеру до “Огидної вісімки”, що вийшла в прокат в 2015 році. Також буде цікаво читачам дізнатися від акторів і знімальної групи про кумедні історії, які відбувалися під час зйомок фільмів.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close