Цікаве

iPhone 12 стане останнім “класичним” смартфоном Apple

Фірмовий роз’єм Lightning в смартфонах і планшетах Apple не раз був розкритикований за пропріетарний підхід, недовговічність і жорсткий DRM. Минулого року почали з’являтися чутки, що Apple відмовиться від порту Lightning на догоду інтерфейсу USB-C. Однак за найсвіжішими даними від інсайдерів Apple не збирається переходити на USB-C, але при цьому відмовиться від старого порту. Що ж буде замість нього? Розповідає 1News.

 

Як повідомляє Apple Hub, iPhone 12 буде останнім “класичним” смартфоном з дротовою зарядкою через порт Lightning. А ось починаючи з iPhone 13 Apple перейде на повноцінні бездротові зарядки, оскільки вважає, що за ними майбутнє. При цьому в смартфоні в корпусі будуть відсутні будь-які роз’єми.

Компанія, що базується в Купертіно, вкрай неохоче відмовляється від своїх усталених стандартів. 30-контактний роз’єм на оригінальному iPhone і наступних моделях був замінений на компактний Lightning, починаючи з iPhone 5. Незважаючи на те, що це рішення стало набагато зручнішим, багато ентузіастів були засмучені цією зміною, оскільки це означало їх аксесуари для 30-контактного роз’єму були більше не сумісні з новими телефонами.

Але у 2021 році Apple може зовсім відмовитися від портів, щоб позбавити світ від дротів. У компанії вже є успішний досвід в цьому контексті – навушники AirPods і відмова від традиційного роз’єму 3,5 мм мініджек для навушників.

Джерело: Apple hub у Twitter

Tags

Останні новини

Back to top button
Close