Цікаве

IPhone 12 презентують в кінці 2020 року: завадив коронавірус

Традиційно презентація нових моделей iPhone приходить у вересні. Але в цьому році планам Apple завадив коронавірус і глобальний карантин – він збив налагоджений процес виробництва, в зв’язку з чим презентацію iPhone 12 перенесуть як мінімум на місяць . Цей витік повідав авторитетний мережевий інформатор Джон Проссер, який раніше зарекомендував себе, як надійне джерело інсайдерської інформації, повідомляє 1News.

Він спростував чутки щодо презентації iPhone 12, яка нібито має відбутися в грудні. Він назвав більш реалістичну дату проведення заходу – жовтень або листопад 2020 року. У продаж новинка надійде через два тижні після світового показу.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з екранами діагоналлю 5,4 дюйма, 6,7 дюйма і два 6,1-дюймових iPhone. Дві базові моделі отримають екран з простою матрицею IPS, а версії Pro будуть більш дорогими через OLED-матриць. Всі смартфони отримають новітній і самий потужний мобільний процесор Apple A14 Bionic з вбудованим модемом 5G. Apple постарається також зменшити монобровою iPhone 12, але так, щоб зберегти фірмову технологію Face ID. Також в смартфонах з’явиться сканер LiDAR, що прийшов з iPad Pro – він використовується для роботи з програмами та іграми в режимі доповненої реальності.

Джерело: MyDrivers

Tags

Останні новини

Back to top button
Close