Цікаве

Інавгурацію Зеленського призначено на 20 травня

Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського на 20 травня о 10:00, інформує 1NEWS.

“За” проголосували 315 депутатів.

Дату 19 травня підтримало 207 парламентрів, за іншу постанову з датою 19 травня підтримало лише 158 депутатів.

Рада розглядала відповідні проекти постанов у порядку реєстрації документів – тобто за 19 травня, 19 травня, 20 травня, 19 травня (і 3 червня), 26 травня, 17 травня і 28 травня. Як передбачалось, якщо одна із дат набере достатньо голосів, то питання вважатиметься вирішеним.

У команді новообраного Президента вже прокоментували призначену дату. Зокрема, радник Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков заявив, що призначенням інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на 20 травня частина депутатів вирішила “насолити українському народу” і створила проблеми для закордонних гостей.

“Частина народних депутатів вирішили піти будь-яким шляхом, аби не підтримати пропозиції президента країни і тих людей України, які його підтримали на виборах (Зеленвський пропонував дату 19 травня – ред.)”, – сказав він.

Крім того, Разумков вважає, що парламент створив величезний дискомфорт для мешканців Києва, призначивши інавгурацію не в вихідний день, а на перший день робочого тижня.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close