Цікаве

Імплантанти для збільшення грудей несуть загрозу організму жінки

Фахівці розповіли, які наслідки може викликати збільшення грудей і яку небезпеку таять імпланти, передає 1NEWS з посиланням на cikavosti.com.

У сучасному світі багато жінок користуються послугами пластичних хірургів, не переживаючи про ускладнення.

Хоча в медицині немає офіційних захворювань, пов’язаних із пластичною операцією по корекції жіночого бюста, на практиці виникають проблеми.

Річ у тім, що деякі люди після таких удосконалень починають скаржитися на болі в суглобах і систематичні мігрені. До більш тяжких симптомів належать випадіння волосся, депресія і порушення сну.

Все це призводить до того, що частина жінок знову лягають під ніж, щоб видалити імплант, після чого проблеми проходять. Поки науково не доведено зв’язок між зазначеними симптомами і пластикою тіла.

Однак за фактом вчені поки не провели жодного повномасштабного дослідження у даній сфері.

Не варто також забувати про ризики під час хірургічного втручання. Наркоз, лікарська помилка, занесення інфекції, алергія на імплант – все це невід’ємні частини будь-якої операції по збільшенню грудей.

Тому слід добре подумати перед тим, як лягти під ніж, оскільки візуальне поліпшення одного органу може завдати шкоди здоров’ю всього організму.

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top button