УкраїнаЦікаве

«Хто жаба, а хто гадюка»: соцмережі кепкують над об’єднанням Наливайченка та Саакашвілі

Користувачі соціальних мереж скептично оцінили намір екс-голови СБУ Валентина Наливайченка об’єднатися у спільних діях з партією Михайла Саакашвілі «Рух нових сил».

nalyvaychenko_saakashvili

Зокрема, велика кількість дописувачів відверто покепкувала над планами обох політиків «боротися з баригами». 1News зібрало для вас найбільш дотепні коментарі.

Нагадаємо, 22 липня лідер руху «Справедливість», екс-глава СБУ Валентин Наливайченко закликав громадян приєднуватися до штабу спільних дій, створеному спільно з «Рухом Нових сил Михайла Саакашвілі».

«Подивіться, що вони зробили зараз?! Кинули державу, кинули військових, кинули в злиднях пенсіонерів. Чкурнули на свої офшори у відпустки, не знявши недоторканності, не піднявши пенсії, не проголосувавши ключові закони для захисту нашої землі. Їм час іти – нам час повернути гідність. Повернути життя українцям, а не виживання!…Ми знаємо, що треба зробити! Як рішуче і твердо діяти. Повернемо гідне життя. За нього варто боротися! Приєднуйтеся!», – пише Наливайченко на своїй сторінці у «Фейсбук».

наливайченко

Михайло Саакашвілі підтримав ініціативу Наливайченка і подякував екс-голові СБУ за підтримку.

В свою чергу блогер та політичний експерт Євген Магда з гумором прокоментував дану ініціативу: «Шок і трєпєт. Без перебільшення) Штаб, мобілізація, гаманець, Хаят». Своїм коментарем Магда натякнув на кумедний випадок, який стався з Наливайченком під час очільництва СБУ, коли у нього вкрали гаманець із 300-ми доларами в готелі «Хаятт».

магда

Олександр Верголяс також пожартував над об’єднанням Наливайченка та Саакашвілі і при цьому поцікавився, «хто з них жаба, а хто гадюка».

верголяс

Юрій Чевордов, переглядаючи ролик Наливайченка, в якому той говорить про спільні дії з Саакашвілі, «мало не заснув на 2-й хвилині». «Динаміка самої боротьби, думаю, буде аналогічною», – додав він, натягаючи на малоефективність подібного об’єднання.

чевордов

Дописувач Володимир Саркісян згадав, що Наливайченко та Саакашвілі вже нібито об’єдувались: «Чи нинішнє об’єднання, на відміну від попередніх, – глибоке проникнення?»

саркисян

Дмитро Сердюков, коментуючи новину від Саакашвілі та Наливайченка не стримував емоцій: «АААА….Наливайченко объединяется с Саакашвили, чтобы бороться с барыгами. Наливайченко ААААА!!!!»

 

сердюков3

Найбільш розлого прокоментував дії Наливайченка та Саакашвілі Михайло Чаплига, помічник омбудсмена з прав людини, відомий під ніком «Міха Анархіст Чаплига». Він вважає, що насправді об’єднуються три дійові особи: Юлія Тимошенко, Валентин Наливайченко та Михайло Саакашвілі». За його логікою, ціль – одна: Наливайченко стає Президентом, а Тимошенко – прем’єром за умови скорочення президентських повноважень. Нібито саме таку схему схвалили у США, куди всі троє їздять із завидною регулярністю. «Совершенно неожиданно МЮ (Мін’юст – ред.) вдруг решил зарегистрировать партию Саакашвили “Рух Новых Сил”, а сразу после этого мы читаем заявление: «Наливайченко объявил о создании штаба общих действий с политсилой Саакашвили. Лидер движения «Справедливость», экс-глава СБУ Валентин Наливайченко призвал граждан присоединяться к штабу общих действий, созданном совместно с «Рухом нових сил Михайла Саакашвілі»»……. Но ранее Наливайченко уже объединился с ЮВТ  (Юлія Тимошенко – ред.)… А еще чуть ранее до ушей Анархиста доходят слухи, что Трамп (Президент США Дональд Трамп – ред.) на физическом уровне не переваривает Петра (Президента України Петра Порошенка – ред.), но что с этим делать США не решили. Доходят слухи о том, что через 2 двери ЮВТ смогла достучаться до Трампа и респов (республіканців – ред.). И Трамп не против ЮВТ, но ее «тяжелый» имидж не позволяет открыто играть с ней….Теперь паззлик начинает складываться. Ведь Саакашвили так же как и Наливайченко представляет все те же группы влияния в США, но в отличие от Наливайченко, Саак не может стать Президентом. Из всего этого можно сделать вывод о том, что имеет место еще одна “Тройка”: ЮВТ- Наливай – Саак. И тут уже пахнет Коломойским и Медведчуком….Выходит ЮВТ отказалась от Президентских амбиций? Вполне возможно, но при одном условии: КОНСТИТУЦИОННАЯ РЕФОРМА. Т.е. обрезание полномочий Президента и переход власти в руки Премьера…», – пише Чаплига.

миха

Нагадаємо, у грудні 2016 року 1News провело власне розслідування щодо проекту Валентина Наливайченка. Про об’єднання з Тимошенко, зв’язки з офшорами та «московський» слід дивіться за посиланням: «Валентин Наливайченко та проект «Юля Наливай»».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close