УкраїнаЦікаве

Гройсман-Садовому: Нехай візьме і зробить, я проблему сміття вирішив ще 7 років тому

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що винним у тому, що сміття не вивозиться зі Львова є міський голова Андрій Садовий. Розповідає 1News з посиланням на Вголос.

Про це він сказав під час робочої зустрічі за участі віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона у із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою щодо обговорення ситуації навколо утилізації твердих побутових відходів у Львові.

«Я вважаю, що Львів має бути чистим. Це є зона відповідальності міського голови особисто, а також міської ради. Але ми вже бачимо не один тиждень, місяць, а напевно, і рік, що системно проблема твердих побутових відходів у такому прекрасному місті як Львів не вирішується, – наголосив Володимир Гройсман, підкресливши: Мешканці міста Львів не повинні страждати від безгосподарності і безпорадності міських чиновників».

За словами прем’єра, Львів має достатньо ресурсів, щоб вирішити проблему зі сміттям.

«З такими грішми не вирішувати проблему, я вважаю, є просто неприпустимо», – підкреслив Володимир Гройсман.

Разом з тим Гройсман наголосив, що він будучи мером Вінниці, стикався з проблемою вивозу сміття та остаточно вирішив її.

«Передайте міському голові Львова, що ми з ним були обрані в один рік, у 2006 році і я, перебуваючи у точно такій ситуації, все своє сміття давно вивіз, рекультивував і навів порядок. Тому не треба шукати, на кого перекласти ситуацію. Нехай візьме і зробить. Я мав точно таку проблему і вирішив її ще 7 років тому, і забув, що вона була», – зазначив Володимир Гройсман.

Back to top button