Цікаве

«Грантіс-Т» стала спонсором дитячої збірної з міні-футболу

З 30 березня по 2 квітня в Ужгородському районі Закарпатської області проходив 22-й турнір з міні-футболу пам’яті відомого закарпатського футболіста Михайла Михалини, повідомляє 1News.

Участь у змаганнях брали юнаки 2006- 2009 років народження. Турнір зібрав близько 80 команд з усієї України та ближнього зарубіжжя, які протягом чотирьох днів визначали кращого.

У турнірі, окрім закарпатських команд, також брали участь дитячі футбольні клуби з Харкова, Сум, Миколаєва, Одеси та Києва.

Столицю представляв зокрема і футбольний клуб «Динамік» – дитяча збірна з міні-футболу клубу «Динамо Київ», головним спонсором якого з цього року стала будівельна компанія «Грантіс-Т».

 

 

«Грантіс-Т» – будівельно-оздоблювальна компанія з 10-річним стажем роботи. В її резюме десятки реконструйованих та побудованих будівель. Компанія вирішила долучитися до допомоги дитячому футболу, оскільки розуміє, як важливо для дітей бути активними, спортивними та здоровими.

«Футбол – найбільш популярний вид спорту в Україні і про гру у славетному клубі «Динамо Київ» мріють сотні юнаків. Ми вирішили підтримати дітей у їхньому бажанні розвиватися та у майбутньому, можливо, навіть перевищити перемоги видатних українських футболістів. Сподіваємося наші хлопці приїдуть із Закарпаття з перемогою», – говорить представник компанії «Грантіс-Т».

У турнірі на Закарпатті гравці 2006 та 2007 років народження зіграли на полях розміром 60*40 метрів на стадіоні «Авангард». Футбольні команди 2008 та 2009 років народження зійшлися у спорткомплексі «ZINEDINE» на штучних полях.

 

На правах реклами.

Back to top button