Цікаве

Готель-гуртожиток Ґрифіндор: скільки коштує житло по Гаррі Поттеру

З моменту публікації першої книги хоч і минуло понад 20 років, світ як і раніше щиро зачарований всесвітом Гаррі Поттера. Тепер найвідданіші фанати можуть стати ближчими до своїх улюблених героїв і зупинитися в готелі у стилі гуртожитку Ґрифіндор.

Готель в стилі гуртожитку Ґрифіндор

Про це повідомляє 1News.

В кімнаті розташовані затишна дров’яна піч, вітражі та мерехтливі свічки, а також шість односпальних ліжок з чотирма опорами, захованих за червоними оксамитовими шторами.

У готелі є лаунж-зона, оформлена в стилі культової кімнати, в якій часто відпочивали Гаррі і його найближчі друзі.

Ще в гуртожитку відтворили ванну на п’ятому поверсі замку Хогвартс зі спеціально створеним вітражем з підсвічуванням, що зображує біляву русалку. Там також розташовані дзеркала в готичному стилі і золоті раковини для рук у вигляді черепашок.

 

Готель в стилі гуртожитку Ґрифіндор

 

“Сьогодні, коли навколо COVID-19 стільки страху, люди шукають способи ненадовго відійти від реальності і отримати розраду у світі вигадок. Гуртожиток прагне зробити життя своїх гостей яскравішим і кращим”, – розповіла власниця незвичайного закладу Керол Кавендіш.

В готелі вжиті особливі заходи, щоб гарантувати дотримання правил безпеки під час пандемії, включаючи самостійну реєстрацію гостей і якісне прибирання кімнат в перервах між перебуванням.

Готель-гуртожиток розташований в Північному Ширі – англійській сільській місцевості, розташованій в болотах Північного Йорка. Номер можна орендувати за 65 доларів за ніч на людину при розміщенні в ньому шести осіб.

Джерело: Lonely Planet

Back to top button