Цікаве

Готель для депутата: нардепи, які отримали компенсацію за оренду житла, насправді мають власне

Мандат надає багато привілеїв народним обранцям – депутатську недоторканість, право на державну охорону, півтора місяці оплачуваної відпустки і навіть компенсацію витрат на оренду житла в Києві. Проте останнє деякі з них примудрилися перетворити на ще один спосіб для доходу. Про це йдеться в проекті “Декларації” програми “Наші гроші”, передає 1News.

Згідно документів, які опублікував у Facebook журналіст Максим Опанасенко, у 2016 році було витрачено 29 мільйонів гривень бюджетних коштів на компенсацію оренди житла та винайму готельних номерів для 187 народних депутатів.

“Майже у 30 мільйонів гривень обійшлося житло 187 нардепів у минулому році. Список прекрасний просто. Розенблат, Поляков, Кубів, Каплін, Дейдей, Вілкул, Гєллєр. Найбідніші люди країни.”, – написав він.

Фото Максима Опанасенко.

Фото Максима Опанасенко.

Фото Максима Опанасенко.

Фото Максима Опанасенко.

Фото Максима Опанасенко.

Аналітики підрахували, що 73 із цих 187 парламентарів не задекларували отриману компенсацію. Ще 101 нардеп не вніс у декларацію саме орендоване житло.

 

Також виявилося, що 27 депутатів, які отримували кошти на винайм готельних номерів, насправді мають власне житло у Києві або передмісті столиці. Серед них – нардеп-мільйонер Євгеній Гєллєр, що володіє будинком площею 1000 кв. м у Козині; Дмитро Добкін, дружина якого має дві квартири у Києві; колишній герой розслідування “Наших грошей” Руслан Сольвар, який записав усю нерухомість на матір. Готельний номер для чогось знадобився і скандально відомому Максиму Полякову, хоча столичною квартирою володіє його дружина Маргарита.

Ще 12 депутатів, які не отримували компенсації за оренду готелю, не задекларували жодного помешкання у Києві чи передмісті і живуть невідомо де. А власним коштом житло винаймають лише 2 народних обранці.

У минулому році кожен депутат отримав в середньому по 168 тисяч гривень компенсації. Проте 13 липня 2017 року Верховна Рада збільшила розмір відшкодування за оренду житла на 41% – з 1 вересня воно становить вже не 460, а 650 гривень на добу.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. Та пора вже щось вирішувати з тими ворюгами !!! Бо вони не розуміють, що досить вже обкрадати народ !!! Дивує не те, що вони крадуть , зрозуміло, що на крові героїв небесної сотні всілякі бариги , ворюги, кримінальні злочинці пролізли до корита… Дивує друге , – вони що, не розуміють, що після загибелі небесної сотні та тисяч захисників неньки -України на Донбасі , у війні, яку розв’язали путіни, турчинови, парубії, авакови, яценюки , литвини , пашинські, ахметови, луценки, кононенки, бойки, льовочкіни тощо, Третій Майдан не буде стояти місяці…. Він закінчиться на протязі двох -трьох діб і закінчиться трагічно для більшості всієї ції наволочі , що зараз жирує на крові народу, наживається на торгівлі з Росією ( ЗА ТРИ РОКИ ВІЙНИ ПОРОШЕНКО З ГНОЙСМАНОМ ЗБІЛЬШИЛИ НА 40% ТОРГІВЛЮ З КРАЇНОЮ АГРЕСОРОМ, ЗА ОДНЕ ЦЕ ПОВИННІ НА НАРАХ СИДІТИ , ВИМАГАЮТЬ ВІД СВІТУ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ, А САМІ НАЖИВАЮТЬСЯ ) грабує народ цінами, тарифами, інфляцією , формулами “ротердам +” і так далі…. Не розуміють вони , що НАРОД ЗАРАЗ ВОЮЄ ПРОТИ ВОРОГА -ПУТІНСЬКОЇ РОСІЇ , але вже розуміє, що , як говорять американці, – головний ворог України це корупція, яку очолює Порошенко . Народ скоро може почати воювати і з другим , головним ворогом… То куди вся та наволоч дінеться ? Пропаде ж…. Бо не вспіють утекти… Не спрацьовує інстинкт самозбереження, не спрацьовує…. Дибіли, мля… БАНДУ ГЕТЬ !!! СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА !

Close