Цікаве

Google приготував масштабне оновлення браузера Chrome

Нова версія Chrome використовуватиме на 13% більше оперативної пам'яті

На цьому тижні Google представить оновлення безпеки для браузера Chrome.

Нова версія Chrome використовуватиме на 13% більше оперативної пам’яті, – повідомляє 1NEWS.

Google вже представила основне оновлення для системи безпеки Chrome під назвою Site Isolation. Це оновлення захищає користувачів від шкідливих веб-сайтів, які крадуть конфіденційні дані, такі як паролі та ключі шифрування. Завдяки ізоляції сайту, вміст домену веб-сайту розміщується в ізольований процес, який не дозволяє обмінюватися пам’яттю з іншими доменами. Шкідливі веб-сайти не можуть вкрасти те, до чого вони не можуть отримати доступ.

Ізоляція сайту в даний час працює в Chrome для Windows, Chrome OS, Mac і Linux. За оцінками Google, 99% користувачів Chrome в цих операційних системах захищені. Мобільна версія Chrome оновиться пізніше.

Android отримає патч після того, як компанія Google зможе оптимізувати споживання оперативної пам’яті, щоб смартфони та планшети продовжували нормально функціонувати.

Ізоляція сайту збільшує витрати пам’яті на 10-13%, що може привести до зниження продуктивності. Однак, Site Isolation істотно знижує небезпеку від таких загроз, як Spectre, які викрадають конфіденційні дані. Відключити нову функцію можна вручну.

Крім того, повідомляється, що повідомлення від сервісу Google Maps тепер дають можливість рейтингувати місця без коментарів і не залишати повідомлення. Раніше вам доводилося відкривати сторінку Карт Google для місця, якщо ви хочете залишити рейтинг.

Джерело: Новое время

Back to top button