Цікаве

Голосування за кращий рослинний продукт року*

Майже всі торгові мережі та заклади України відчули тренд, пов’язаний зі зростаючою популярністю харчування на рослинній основі. У порівнянні з минулими роками, кількість українців, які перейшли на рослинну дієту – збільшилась. Також зростає асортимент рослинних аналогів звичних товарів, які позиціонуються, як продукція під власними брендами комерційних мереж – ми сприймаємо це як хороший сигнал того, що лідери галузей вірять у потенціал рослинних продуктів.

За даними видання Vogue Ukraine, 2020 рік офіційно визнано роком веганів.

Минулий рік також був багатий на новинки для адептів рослинного харчування. В рамках кампанії Здорово Їмо на початку року відбувається голосування за кращий рослинний продукт 2019.

Беручи до уваги всі пропозиції, веганські продукти були розділені на кілька категорій: ковбаси, снеки, намазки, десерти та молоко. Головний критерій відбору – 100% рослинний склад продуктів. У кожній категорії треба обрати найкращого представника. З переліком продуктів, що включені до рейтингу, разом із формою голосування, ви можете ознайомитись нижче – завдяки їм життя веганів стає простішим та смачнішим.

Віддати свій голос та підтримати своїх фаворитів можна в Google Формі за посиланням. Голосування за кращий рослинний продукт триває до 31 січня 2020 року.

Оприлюднення результатів голосування заплановано на перший квартал 2020 року.

*на правах реклами

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close