Цікаве

Глава Офісу Президента розповів про психічно хворих людей у «Слузі народу»

Глава Офісу президента Андрій Богдан розповів, що у президентській партії «Слуга народу» є психічно хворі і божевільні нардепи. Про це він розповів в інтерв’ю «ВВС Україна».

У Богдана запитали, як Офіс президента реагує на звинувачення деяких нардепів «Слуги народу», які запевняють, що ОП не рахується з народними обранцями і хочуть їх перетворити на «ручних тваринок».

«Ви не усвідомлюєте, як тяжко приймати такі рішення. Тобто 254 людини, більшість з яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість. Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди. Частина людей прийшла реально з Фейсбука, як Ліза Богуцька, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу – ми йому дзвонили і питали: “Йдеш від нас? Завтра треба віднести документи”. Є й такі люди. Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш прес-центр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили. Це єдиний список, який сформувався без копійки грошей», – зазначив Богдан

Глава Офісу Президента також додав, що в «Слузі народу» є «божевільні люди, психічно хворі».

«Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, в кожного з нас є фобії, і у вас, і в мене. Немає еталону психічно здорової людини. Хтось себе відчуває тваринкою – що ж ми можемо зробити. Питання цілей та ідеології. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї цілі – ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди – мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом», – додав Андрій Богдан.

Він додав, що «вони (команда Зеленського – ред.) дуже демократичні до своїх ворогів.

Нагадаємо, 29 серпня депутат від “Слуги народу” Єлизавета Богуцька повеселила фотокореспондентів Верховної Ради. Зокрема, було зафіксоване її смс-листування, в якому вона виправдодувала необхідність залишати Арсена Авакова міністром внутрішніх справ тим, що “Порошенко запланував путч”.

«Леночка, я напишу пізніше про це пост. Уявляю собі атаку фб на всю фракцію СН. Хочу тільки тобі написати ми залишаємо Авакова. Іншого шляху немає. Порошенко готує переворот. І дуже серйозно готує. Він чекає, що ми відправимо Авакова у відставку, щоб відразу почати. Сьогодні, швидше за все, знімемо недоторканність. Але залишимо міністра МВС. Я засмучена дуже, але іншого шляху поки немає. Він залишиться до грудня. Саме на грудень Петя готує путч», – пише вона в повідомленні.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close