Цікаве

Глава Офісу Президента написав депутатам, що «він мертвий» (фото)

Глава Офісу Президента Андрій Богдан написав депутатам від «Слуги народу», що «був мертвий», ймовірно маючи на увазі втому або свій стан. Переписку у партійному часті зафіксував кореспондент 1News 10 вересня під час сесійного засідання.

Переписка видна на телефоні депутата від «Слуги народу», ресторатора Миколи Тищенка.

Андрій Богдан о 22:34 написав у чат: «Я мертвий)))». На це йому відповів абонент з британським номером, який позначений як «Артем»: «Надышался кальяном» (російською).

Передісторію переписки не вдалося зафіксувати, але судячи з усього повідомлення від Богдана у партійну групу надійшло 9 вересня пізно ввечері.

Вже 10 вересня той же абонент з британським номером написав у цю ж групу «Суги народу» вказівки щодо того, яким доповідачам повинні передавати слово народні депутати по кожному законопроекту.

Того ж 10 вересня на своїй сторінці у Facebook глава Офісу Президенту України Андрій Богдан жартував про свої відвідини весілля друзів у Сен-Тропе, заради якого він був відсутній на урочистостях з приводу Дня Незалежності України.

Богдан опублікував фото, де на нього одягає кайданки французький жандарм. Світлину він підписав так: «А еще в Сен-Тропе ездил Аваков, изучал оперативную обстановку. И Баканов тоже был» (російською мовою).

А ещё в Сен-Тропе ездил Аваков, изучал оперативную обстановку.И Баканов тоже был.

Опубліковано Андреєм Богданом Вівторок, 10 вересня 2019 р.

Додамо, що 9 вересня проект «Наші гроші» опублікували розширене розслідування про те, що «керівник Офісу президента 3 дні веселився на весіллі смотрящого за Мін‘юстом Андрія Довбенка».

За даними журналістів, також на весіллі Довбенко присутній близький друг Богдана забудовник Андрій Вавриш. Крім того на вечірку Довбенко прийшли депутати від Слуги народу Микола Сольський і Олег Семінський, а також судді Господарського суду Києва Вікторія Джарти і Олена Чинчин. Також на весіллі була присутня глава Одеського апеляційного господарського суду Наталія Богацкая і російсько-український бізнесмен Павло Фукс.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close