Цікаве

ГЕНПРОКУРАТУРА НЕ ЗНАЙШЛА ДОКАЗІВ ПРИЧЕТНОСТІ ЛЬОВОЧКІНА ДО РОЗГОНУ МАЙДАНУ

Голова адміністрації Януковича має статус свідка. Повідомляє 1News з посиланням на ТСН.

210294_1

Генеральна прокуратура України не знайшла доказів причетності колишнього голови Адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна до розгону Майдану 30 листопада 2013 року.

Про це в ефірі ток-шоу “Право на владу” на каналі 1+1 заявив начальник департаменту спец розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

“Він (Льовочкін) був допитаний в якості свідка у цьому провадженні, однак даних, які би вказували про його причетність до організації цього злочину, на сьогоднішній день не здобуто. Хоча слідство не завершено, слідство триває як стосовно виконавців, так і стосовно кожної особи, яка могла сприяти вчиненню цього злочину”, – сказав Сергій Горбатюк.

За його словами, у справі щодо розгону студентського Майдану 30 листопада 2013 року на сьогоднішній день оголошено про підозру 19 особам. Організація розгону студенів інкримінується колишньому президенту Віктору Януковичу, екс-голові РНБО і його заступнику, голові МВС тих часів і його заступнику, екс-керівнику Київської міської адміністрації, командирам “Беркуту”.

Також Горбатюк зазначив, що були складнощі з ідентифікацією виконавців цих злочинів. ГПУ зафіксовано 30-40 беруктівців, які безпосередньо застосовували насильство. Одного з них вже викрили і йому повідомлено про підозру.

Back to top button