Цікаве

Геловін 2020: цікаві ідеї для макіяжу

Зовсім не обов’язково йти в магазин, щоб зробити відмінний образ на Геловін-2020. Все, що вам потрібно, давно є в косметичці. За допомогою невеликої кількості макіяжу (і трохи штучної крові) можна перетворитися на страшного персонажа у День всіх святих. 1News розповідає ідеї макіяжу на Геловін, який робиться легко й швидко.

Багато ідей з нашого списку вельми прості. Якщо ви вмієте наносити повсякденний макіяж або хоча б раз тримали в руках пензлик і тіні для повік – у вас все вийде.

Ніяких навичок професійного візажиста не потрібно. Крім того, в Мережі є багато покрокових уроків макіяжу на Геловін, які можна використовувати для створення страшного образу.

Фото: Pinterest

Найпростіший макіяж на Геловін-2020 можна зробити за допомогою червоних тіней і помади, чорної підводки для очей і накладних вій. Просто нанесіть продукти трохи неакуратно і додайте “криваві” потьоки.

Фото: Pinterest

Якщо намалювати кров у рота і трохи розтушувати чорні тіні під очима, вийде образ вампіра. Світлою пудрою також можна вибілити лице.

Фото: Pinterest

Ще більше білої пудри, чорні губи і косички… Когось нагадує, чи не так? Нескладний наряд Вензді Аддамс стане відмінною ідеєю на цей Геловін.

Фото: Pinterest

У макіяжі на Геловін можна використовувати гуаш. З її допомогою створюються чудові образи, як, наприклад, клоуна. Однак наносити фарбу варто акуратно, уникаючи попадання в очі.

Фото: Pinterest

Якщо у вашій палітрі тіней є кілька золотих і рудих відтінків, використовуйте їх для яскравого макіяжу очей. Чорним олівцем намалюйте великий рот. Жахливий образ в геловінському стилі готовий!

Фото: Pinterest

Макіяж на Геловін не обов’язково повинен бути страшним. Навіть якщо ви хочете на одну ніч стати відьмою. Просто використовуйте нестандартні темні кольори помади для губ і тіней для повік.

Фото: Pinterest

Звичайний вечірній мейк легко перетворити в моторошний, додавши трохи “крові” (це може бути рідка помада). Бліда шкіра зробить вас схожою на мерця або привида.

Джерело: Сьогодні

Back to top button