Цікаве

Французькі повії просять Макрона про фінансову допомогу

Оскільки повії не мають змоги працювати через карантинні обмеження, вони зіткнулись із падінням доходів та "вкрай нестабільною фінансовою ситуацією"

Від початку дії карантинних обмежень у зв’язку з коронавірусом працівники сексуального бізнесу Франції опинилися у скрутному фінансовому становищі.

Вони просять Макрона про фінансову допомогу через кризу, – інформує 1NEWS.

“Необхідно створити надзвичайний фонд, який дозволить замістити дохід на період дії заходів”, – йдеться у листі Федерації червоних парасольок (Fédération Parapluie Rouge), яка об’єднує асоціації, що опікуються охороною здоров’я секс-працівників у Франції.

Цей фонд стане “єдиним рішенням, яке допоможе запобігти ризиками для сексуальних працівників… Це питання суспільної охорони здоров’я”, – сказано у зверненні до президента.

Оскільки повії не мають змоги працювати через карантинні обмеження, вони зіткнулись із падінням доходів та “вкрай нестабільною фінансовою ситуацією”, зазначають у федерації.

Незначна частина секс-працівників у Франції мають статус самозайнятих. Більшість працівників сфери не можуть претендувати на допомогу для самозайнятих у розмірі 1500 євро, яку надає держава.

Джерело: “Європейська правда” 

Tags
загрузка...

Related Articles

Схожі записи

Close
Back to top button
Close