Цікаве

Французькі лікарі назвали прості продукти проти старіння

Щоб уповільнити старіння, необхідно вести здоровий спосіб життя: не зловживати алкоголем, більше гуляти і не забувати про фізичну активність. Крім цього, необхідно вибирати корисну їжу, в якій будуть вітаміни і мікроелементи, важливі для підтримки довголіття.

Французькі експерти розповіли про те, якою може бути смачна і корисна їжа для тих, хто хоче запобігти передчасному старінню.

Антиоксиданти називають головними “союзниками молодості”, так як вони блокують вільні радикали – речовини, що сприяють старінню клітин. Продукти, що містять вітаміни А і Е, якраз допомагають організму виробляти антиоксиданти.

Рослинні масла, горіхи, жирна риба, а також насіння соняшнику містять важливий для харчування шкіри вітамін Е. зберегти еластичність шкіри допоможуть яйця і молочні продукти, гарбуз і морква, багаті вітаміном А.

Також фахівці рекомендують не забувати про вітаміни B5 і B8, які зберігають шкіру зволоженою. Перший присутній в м’ясі, яєчних жовтках, грибах, бобових, цільнозернових продуктах, а другий можна знайти в крупах і капусті.

Що стосується вітаміну С, яким багаті цитрусові, то крім зняття втоми і зміцнення імунітету він сприяє підтримці здоров’я клітин.

Крім того, експерти радять вживати продукти з корисними мікроелементами. Зокрема, до них відносять селен, який міститься в часнику, цибулі, капусті, рибі, бобових і яйцях.

Також потрібна організму мідь, яку можна знайти в грибах, морепродуктах, пшениці, вівсі, сої та перці. Дуже корисний для шкіри цинк, яким багаті яйця і крупи. Зберегти здоров’я допоможе і марганець, що міститься в горіхах, цільної пшениці, ананасі і рисі.

Джерело elegantwoman.kyiv.ua

Back to top button