Цікаве

Фототуризм в Україні: куди поїхати за найкрасивішими фотографіями

На варті уваги локації багатий не тільки Київ. 1News розповідає, куди можна поїхати не тільки по гарні світлини, але і по незабутні враження.

Кам’янець-Подільський

Кам'янець-Подільський

Це стародавнє місто лежить у Хмельницькій області. Його візитна картка – Старий замок. Щоб здійснити подорож до Середньовіччя, сюди приїздять тисячі туристів щороку. Фортецю звели ще за часів Київської Русі. Складається вона з 11 веж, з’єднаних стіною. Найкраще милуватися містом з Денної вежі, адже колись вона була головним спостережним пунктом і не мала даху. На території комплексу часто проводять історичні реконструкції та костюмовані фестивалі.

Рожеве озеро

 

Рожеве озеро в Україні

Хочете скупатися в Мертвому морі – прямуйте на Херсонщину. Саме тут в одній із заток Сиваша сховалося Лемурійське озеро. Його вода набула рожевого відтінку через надмірну концентрацію солі. Сюди приїжджають оздоровитися і прийняти грязьові ванни. Дивовижні краєвиди, білосніжний берег і рожева вода приваблюють не лише туристів, а й фотографів з усього світу.

Селище Побузьке

Музей ракетник військ

 

Поринути в атмосферу “холодної війни” можна в селищі Побузьке на Кіровоградщині. Музей ракетних військ стратегічного призначення не має аналогів у світі. Тут точно сподобається сім’ям з дітьми та вийде зробити пам’ятні фото. На базі колишньої ракетної дивізії можна відвідати командний пункт, розміщений на глибині 40 метрів. Саме звідси керували ядерним арсеналом. Туристи полюбляють робити світлини, натискаючи легендарну “червону” кнопку, яка за радянських часів активувала смертоносні балістичні ракети.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close